live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На Google позвалися до суду через дискримінацію щодо жінок

Три екс-співробітниці Google подали позов проти компанії до суду у Сан-Франциско, заявивши, що ІТ-гігант платить жінкам менше, ніж чоловікам за однакову роботу

Про це повідомляє ВВС.

У позові йдеться, що у Google жінки отримують нижчі зарплати та мають менше можливостей для кар'єрного зростання у порівнянні з чоловіками.

"Час припинити ігнорувати подібні речі у сфері технологій", - заявила Келлі Елліс, у минулому розробниця програмного забезпечення Google, яка також підписала позов.

Так, пані Елліс взяли на роботу в 2010 році на позицію, на яку зазвичай беруть випускників коледжів, хоча на той момент у неї було вже 4 роки досвіду. Її колега-чоловік з подібним досвідом почав свою кар'єру в компанії на вищому рівні.

У Google заявили, що розглянуть справу, але відкинули основні звинувачення.

"Рівень посади та можливості професійного розвитку суворо регулюють відповідні комісії, рішення кілька разів перевіряється, зокрема, щодо того, чи не має в ньому ознак гендерної дискримінації", - заявила речниця компанії Google Джина Схільяно.

Увага до гендерних питань у компаніях в Кремнієвій долині дедалі більше зростає. Позивачка Келлі Елліс висловила сподівання, що ця справа змусить Google та інші компанії змінити дискримінаційну практику.

новини партнерів

22 вересня, 2020 вівторок

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати