live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Китаї шістьох посадовців звинуватили у спробі держперевороту

Шестеро колишніх високопоставлених чиновників планували змістити лідера Комуністичної партії Сі Цзіньпіна

Про це заявив глава китайського державного комітету з контролю над цінними паперами Лю Шиюй, повідомляє ВВС.

Чиновники, імена яких назвав Лю, були заарештовані у рамках запущеної Сі Цзіньпіном масштабної антикорупційної кампанії.

Зокрема, він назвав ім'я колишнього міністра громадської безпеки Китаю Чжоу Юнкана, засудженого до пожиттєвого ув'язнення в 2015 році. Також серед названих Лю чиновників виявився колишній керівник партійної організації промислового центру Чунцін Бо Силай, засуджений до довічного терміну в 2013 році, і колишній член Політбюро Сунь Чженцай, що затриманий в липні цього року.

Також Лю назвав імена Лін Цзихуа, заарештованого в 2015 році, генерала армії Сюя Цайхоу, що помер в тому ж році, і генерал-полковника Го Босюна, засудженого до пожиттєвого ув'язнення минулого року за звинуваченням у хабарництві.

З виступу Лю не було зрозуміло, чи говорив він про одну змову, в якій брали участь перераховані чиновники, або про декілька спроб перевороту.

  • В ході антикорупційної кампанії, яка почалася незабаром після того, як Сі Цзіньпін прийшов до влади, за три роки звинувачення в корупції були пред'явлені мільйону чиновників.

новини партнерів

12 грудня, 2018 середа

12 грудня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати