live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україні потрібні професійні економічні журналісти, - ICU

З 26 жовтня 2017 року в Києві почалося навчання в Центрі вдосконалення економічної журналістики, який працює за підтримки фінансової групи ICU, Київської школи економіки й аналітичного ресурсу VoxUkraine

Основне завдання Центру - підвищити рівень економічних знань журналістів і редакторів видань, які пишуть про економіку.

Слухачі Центру зможуть пройти навчання за кількома напрямами, серед яких - «Економіка, ринки і аналіз даних», «Дослідження медіасфери науковими методами», «Як писати про економіку без помилок» тощо.

Організатори планують у цьому році провести навчання першого набору слухачів, а в наступному - ще не менше чотирьох наборів.

Коментуючи участь ICU в організації роботи Центру, керуючий партнер групи Макар Пасенюк зазначив, що для бізнесу дуже важливо, щоб інформація про події в економіці доходила до людей у неспотвореному вигляді.

На його думку, навчання журналістів, які пишуть про економіку, сприятиме побудові в Україні громадянського суспільства.

"Мій особистий інтерес у роботі Центру - допомогти журналістам бачити реальну картину світу, а не ту, яку їм намагаються нав'язати. Я впевнений, що професійна економічна журналістика може зробити для країни набагато більше, ніж кредити МВФ", - зазначив керуючий партнер групи ICU.

За його словами, робота Центру також буде сприяти боротьбі із замовною журналістикою.

"Наша компанія, як і багато інших, неодноразово ставала об'єктом для політичних спекуляцій. При цьому я ловив себе на думці, що жоден економічно грамотний журналіст не став би тиражувати неправдиву інформацію через її повну економічну абсурдність", - підкреслив Макар Пасенюк.

Він також висловив упевненість, що журналісти, які пройдуть навчання в Центрі, зроблять значний внесок у розвиток вітчизняного фінансового ринку.

"Український фінансовий ринок постійно розвивається. Майже щодня на ньому з'являються нові інструменти, нові можливості для інвесторів. Залучення українською економікою інвестицій, зокрема іноземних, значно прискорює розвиток країни. Тому, як повітря, нам потрібні професійні журналісти, які добре орієнтуються в сучасних реаліях і здатні стати комунікаторами між ринком, суспільством та інвесторами ", - заявив Макар Пасенюк.

Довідка: Група ICU (www.icu.ua) - є незалежною інвестиційно-консалтинговою групою, що спеціалізується на ринках Центральної і Східної Європи. Група заснована в 2006 році і є лідером з управління активами в Україні. Власником компанії є її топ-менеджмент. Керуючі директори ICU - Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.

Все по темі

новини партнерів

9 грудня, 2018 неділя

9 грудня, 2018 неділя

8 грудня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати