live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Український стартап залучив $ 10 млн на розробку штучного інтелекту для догляду за тваринами

Стартап із українським корінням має намір використати машинне навчання для того, щоби порозумітися з "чотириногими друзями", покращити догляд за ними та запобігти їхнім захворюванням

Компанія Petcube оголосила про залучення $10 від Almaz Capital, AVentures Capital, Y Combinator та низки інших інвесторів.

Ці кошти Petcube використає для розробки нових продуктів, розвитку маркетингу та розширення дистрибуції в Північній Америці та на світовому ринку. Про це повідомила прес-служба компанії.

В інтерв’ю CNBC співзасновник і генеральний директор Petcube Ярослав Ажнюк розповів, що компанія розпочала роботу над програмним забезпеченням (ПЗ) з елементами штучного інтелекту (ШІ) та машинного навчання. Це дозволить зрозуміти, що тварини намагаються "сказати" своїм господарям. Нове ПЗ має передбачати та запобігати проблемам зі здоров’ям домашніх тварин, зазначив Ажнюк.

  • За його словами, в довгостроковій перспективі Petcube поставив собі за мету створити ПЗ з глибинним навчанням (deep learning). Воно зможе аналізувати великі масиви даних, отриманих з підключених до інтернету камер. Це дозволить людству більше дізнатися про поведінку та настрій тварин.

новини партнерів

21 жовтня, 2018 неділя

21 жовтня, 2018 неділя

20 жовтня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати