live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Український стартап залучив $ 10 млн на розробку штучного інтелекту для догляду за тваринами

Стартап із українським корінням має намір використати машинне навчання для того, щоби порозумітися з "чотириногими друзями", покращити догляд за ними та запобігти їхнім захворюванням

Компанія Petcube оголосила про залучення $10 від Almaz Capital, AVentures Capital, Y Combinator та низки інших інвесторів.

Ці кошти Petcube використає для розробки нових продуктів, розвитку маркетингу та розширення дистрибуції в Північній Америці та на світовому ринку. Про це повідомила прес-служба компанії.

В інтерв’ю CNBC співзасновник і генеральний директор Petcube Ярослав Ажнюк розповів, що компанія розпочала роботу над програмним забезпеченням (ПЗ) з елементами штучного інтелекту (ШІ) та машинного навчання. Це дозволить зрозуміти, що тварини намагаються "сказати" своїм господарям. Нове ПЗ має передбачати та запобігати проблемам зі здоров’ям домашніх тварин, зазначив Ажнюк.

  • За його словами, в довгостроковій перспективі Petcube поставив собі за мету створити ПЗ з глибинним навчанням (deep learning). Воно зможе аналізувати великі масиви даних, отриманих з підключених до інтернету камер. Це дозволить людству більше дізнатися про поведінку та настрій тварин.

новини партнерів

17 листопада, 2017 п'ятниця

17 листопада, 2017 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати