live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Німеччині поновлюються переговори про створення коаліції

Німецькі консерватори, "зелені" і вільні демократи у понеділок поновлюють коаліційні переговори після зустрічі на високому рівні з канцлеркою Ангелою Меркель

Про це повідомляє Reuters.

За словами учасників, зустріч прояснила атмосферу серед потенційних партнерів. Горст Зеєгофер, глава баварської сестринської партії Меркель, сказав, що зустріч партійних лідерів у неділю допомогла "змінити атмосферу" після того, як минулого тижня переговорники зіткнулися з проблемою імміграційної політики та крокам з боротьби зі зміною клімату.

"Ми повинні, і ми хочемо, побудувати стабільний уряд. Для цього нам потрібно сформулювати істотний план на майбутнє", - сказав Зеєгофер, закликаючи переговірників продовжувати приватні розмови, але пом'якшити коментарі перед громадськістю.

 Понеділкові переговори – перші з чотирьох запланованих сесій цього тижня. Вони будуть зосереджені на менш спірних питаннях, таких як освіта, діджиталізація, пенсійне забезпечення та проблеми праці, а також внутрішня безпека.

Ймовірні партнери по коаліції досі не дійшли згоди щодо того, як досягти цільових показників щодо викидів вуглекислого газу і обмежити міграцію.

  • Нагадаємо, канцлер Німеччини Ангела Меркель раніше висловила сподівання, що учасники коаліційних переговорів зможуть до 17-18 листопада завершити попередні переговори щодо формування майбутнього уряду.
Все по темі

новини партнерів

12 грудня, 2018 середа

11 грудня, 2018 вівторок

12 грудня, 2018 середа

11 грудня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати