live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ДМС не робитиме винятків для нелегальних мігрантів через їхні політичні погляди

Міграційна служба не робитиме винятків для нелегальних мігрантів, із огляду на їхні політичні погляди чи будь-які інші обставини

З такою заявою під час прес - конференції виступила перший заступник голови Державної міграційної служби України Діна Пімахова, інформує Еспресо.TV.

Днями міграційники провели брифінг, присвячений протидії нелегальній міграції в Україні. Журналістів ознайомили із результатами першого тижня проведення загальнодержавних профілактичних заходів. Вони спрямовані на попередження злочинів, які вчиняють незаконні мігранти, посилення охорони громадського порядку, а також захист національних інтересів держави.

"ДМС листом від жовтня місяця поточного року проінформувала Національну поліцію України про тих відомих нам осіб, які не покинули територію України, а повинні були,і знаходяться на території незаконно і можуть становити загрозу національній безпеці та громадському порядку", - сказала перший заступник голови ДМС Діна Пімахова.

Завдяки роботі підрозділів ДМС та правоохоронних органів виявлені близько 80 іноземних громадян, які нелегально перебувають на території України. Стосовно усіх порушників були вжиті заходи щодо притягнення їх до адміністративної відповідальності, а також відповідно, повернення їх в країну походження або в третю країну. Стосовно 21 іноземного громадянина судами України винесені рішення про їх примусове видворення з території України.

Було затримано громадянина Молдови, який звільнився з місць позбавлення волі, у якого відсутні документи, які надають йому право перебувати на території України. Документи, які підтверджують, що він має право тут законно находитися. Крім того, зазначений іноземець відбував покарання в місцях позбавлення волі, неодноразово був засуджений. На момент скоєння злочину теж незаконно знаходився на території України

"Хочу зазначити, позиція Державної міграційної служби , а також взагалі політика міграційної служби спрямована на виконання одної з основних функцій, покладених на Державну міграційну службу – це забезпечення додержання вимог чинного законодавства у міграційній сфері. Незважаючи на політичні погляди іноземних громадян, незважаючи на їх причетність до тих чи інших політичних партій чи громадських організацій Державною міграційною службою вживаються заходи передбаченні чинним законодавством України. Ще раз наголошую, спрямовані на забезпечення належного додержання вимог чинного законодавства у міграційній сфері на території нашої країни", - сказала Пімахова.

Фахівці стверджують, що по закінченню проведення заходів очікується стабілізація криміногенної та міграційної ситуацій в країні. Зменшиться кількість іноземців, які перебувають на території України незаконно та можуть своїми діями призводити до порушень громадського порядку. Європейський Союз визначає однією з умов призупинення безвізового режиму для українців належний контроль та управління міграційними процесами в державі.

 

новини партнерів

19 жовтня, 2018 п'ятниця

19 жовтня, 2018 п'ятниця

18 жовтня, 2018 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати