live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У США розповіли, коли приймуть на озброєння гіперзвукові ракети

У США назвали терміни створення гіперзвукових озброєнь різних рівнів

На думку відповідального за наукові розробки у ВПС США Джеффрі Захаріаса, поступовий прогрес в області гіперзвукової зброї вимагає десятиліть безперервного технологічного розвитку, повідомляє Scout Warrior.

Безпілотний політ розвідувального апарату повинен відбутися в 2030-х роках, тоді як надзвукові багаторазові вироби аналогічного призначення полетять тільки в 2040-х. Приблизно до цього ж часу заплановано створення гіперзвукових платформ, з яких забезпечуватиметься запуск різного типу виробів, зокрема ракет і розвідувальних безпілотників.

Захаріас вважає, що саме через два-три десятиліття буде досягнутий прогрес в автономності і виробництві двигунів, достатній для прийняття на озброєння подібних безпілотників.

Гіперзвукові ракети, кінетичну зброю і окремі моделі гіперзвукових безпілотників планується прийняти на озброєння вже в 2020-х роках.

  • Планується, що гіперзвукова зброя дозволить переміщення літальних апаратів, наприклад літаків, ракет або боєголовок зі швидкостями більше шести тисяч кілометрів на годину. Вважається, що це дозволить уникнути дії ППО або ПРО вірогідного супротивника.

новини партнерів

16 жовтня, 2018 вівторок

16 жовтня, 2018 вівторок

15 жовтня, 2018 понеділок

14 жовтня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати