live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

За рік Україна вдвічі покращила позиції в міжнародному рейтингу оподаткування


фото: wsj.com
Упродовж року Україна піднялася на 43 позицію в рейтингу оподаткування, складеному міжнародним консалтинговим агентством PricewaterhouseCoopers і групою Світового банку

Про це повідомляє у Facebook прес-служба PwC Ukraine.

Дослідження, яке оцінює легкість сплати податків у 190 країнах світу, проводиться вже 12 років. У 2016 році Україна посідала в цьому рейтингу 84 місце.

"Україна  –  єдина з країн Східної Європи та Центральної Азії, яка в 2016 році істотно зменшила податкові ставки. Зокрема, зменшення ставки ЄСВ призвело до послаблення податкового навантаження на бізнес. У порівнянні з іншими країнами, в Україні відносно прості процедури внесення виправлень до податкових декларацій і відшкодування ПДВ не за експортними операціями. У 2016 році представники бізнесу призвичаїлися до зближення правил податкового та бухгалтерського обліку і продовжили подавати податкову звітність у електронному вигляді", - розповів партнер PwC Україна В'ячеслав Власов.

При цьому в PwC Ukraine зазначили, що в 2012 році країна перебувала в кінці рейтингу.

"Цьогорічне дослідження приділяє особливу увагу тому, як цифрова революція змінює безліч аспектів сплати податків, зокрема у контексті методів, котрі використовує компанія для обліку та оплати податків, порядку взаємодії податкових органів із платниками податків, процедури вибору консалтингових компаній для проведення аудиту та способів його проведення", - повідомили дослідники.

PwC Ukraine із 2004 року щороку бере участь у підготовці цього дослідження, а також розробляє за його результатами пропозиції для Мінфіну щодо вдосконалення податкової політики.

новини партнерів

23 жовтня, 2018 вівторок

23 жовтня, 2018 вівторок

22 жовтня, 2018 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати