live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Брат Кім Чен Ина мав при собі універсальний антидот у день, коли його отруїли

Судові експерти заявили, що отруєний в Малайзії брат північнокорейського лідера Кім Чен Ина Кім Чен Нам мав при собі атропін

Про це пише Reuters.

У момент смерті в рюкзаку вбитого були знайдені 12 ампул атропіну - універсального антидоту проти фосфорорганічних бойових отруйних речовин. Зокрема, атропін рятує і при ураженні нервово-паралітичним газом VX, яким був убитий Кім Чен Нам.

Про те, що родич Кім Чен Ина помер від VX, стало відомо 27 листопада. Про це заявила експерт-медик Нурліза Абдулла. Крім слідів бойового аерозолю на шкірі жертви, на причини смерті вказали звужені зіниці Кім Чен Нама і велика кількість екскрементів на його нижній білизні.

У вбивстві брата північнокорейського лідера звинувачуються двоє жінок. За версією слідства, вони розпилили VX на обличчя Кім Чен Нама в аеропорту Куала-Лумпура. Вони не визнають своєї провини, стверджуючи, що їх обдурили, попросивши розіграти жертву.

Відео вбивства Кім Чен Нама

Довідка: 

Газ VX належить до числа найтоксичніших речовин, що застосовують у хімічній зброї. З'явився у 1950-і роки внаслідок помилки при розробці пестицидів. Речовина була створена в 1955 році у Великій Британії, вона не має кольору і запаху, і може вироблятися в формі рідини, аерозолю або крему. Після її потрапляння до організму у великих дозах смерть настає приблизно за 15 хвилин.

новини партнерів

16 серпня, 2018 четвер

15 серпня, 2018 середа

16 серпня, 2018 четвер

15 серпня, 2018 середа

14 серпня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати