live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Новорічні корпоративи в Україні. ЗМІ підрахували, скільки коштів компаніям не шкода витратити на працівників

В Україні в цьому році кількість корпоративів виросте в середньому на 30%, а ресторатори зароблять на святах не менш як 100 млн грн

Про це пише LIGA.net.

За даними видання, близько 80% компаній в цьому році скоротили свої бюджети на проведення заходів. Зірок запрошують рідко, а ведучими, як правило, виступають найактивніші співробітники компаній. 

Одне з головних прохань - використання свого алкоголю на святкових столах. Відомі випадки, коли самі працівники оплачують їжу та напої, а компанія забезпечує лише розважальну програму.

Середній чек в більшості закладів - близько 500 грн. Поодинокі компанії перенесли корпоративи на 10 січня, коли ціни на послуги знижуються вдвічі.

Видання пише, що новорічні корпоративи принесуть закладам приблизно близько 100 млн грн додаткової виручки. В результаті в грудні ресторатори зароблять на 30% більше, ніж в інші місяці.

Значна частина прибутку піде на компенсацію збитків в січні 2018 го, оскільки в цей період відвідуваність скорочується приблизно вдвічі. Найскладнішими вважаються перші два тижні, коли заклади традиційно пустують.

новини партнерів

25 червня, 2018 понеділок

25 червня, 2018 понеділок

24 червня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати