live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Кияни частіше оплачують комунальні послуги через інтернет. Новини компанії

Жителі столиці України почали дедалі активніше оплачувати комунальні послуги через інтернет

Про це йдеться у сюжеті Еспресо.TV.

За гарячу воду, опалення та електроенергію можна розрахуватись не лише за допомогою інтернет-банкінгу чи інших платіжних систем. Компанія "Київенерго" відкрила ще у 2016 р. онлайн-платформу "Особистий кабінет з гарячої води та опалення". Яка дає можливість перевіряти стан рахунків, передавати показання лічильників та власне здійснювати саму оплату. В систему інтегровані різноманітні платіжні сервіси.

"Щоб могли комфортно проводити оплати, а також контролювати всю історію нарахувань, всю історію показників, які вони передавали. І це дійсно максимальний комфорт для клієнтів, тому що проведення оплати через особистий кабінет займає не більше 2 хвилин, всі розрахунки можна зробити без комісії", - наголосив директор "Київенерго" Андрій Таляр. 

"Особистий кабінет" набуває все більшої популярності. У розділі електроенергія вже зареєструвалося 550 тисяч киян. А по центральному опаленню та гарячому водопостачанню - понад 300 тисяч.

"В особистому кабінеті можна, по-перше, регулювати самомому, скільки витратив, якими є витрати на електроенергію або тепло, там же лічильник тепла теж вноситься, знаєш, скільки вніс, скільки потрібно сплатити. Все чудово працює", - розповів киянин Олександр Павлюченко. 

Зареєструватися в системі просто. Потрібно ввести ім'я та електронну пошту. На яку прийде лист про підключення. Для активації достатньо ввести номер особистого рахунку. Можна підключити і декілька особистих рахунків та оплачувати рахунки по кільком квартирам.

"Якщо там бабуся живе в одній квартирі, син, чи дочка, чи онук живуть в іншій, він може у себе через інтернет платежі в особистому кабінеті завести на два рахунки, як своєї бабусі так і власний, і відповідно за цими двома особовими рахунками здійснювати платежі і вносити показники", - підсумував Таляр. 

Скористатися розділом “електроенергія” в Особистому кабінеті можна і через мобільні додатки. У компанії продовжують розширювати функціонал сервісу. Аби клієнти отримали нові корисні можливості.

 

новини партнерів

23 березня, 2018 п'ятниця

22 березня, 2018 четвер

23 березня, 2018 п'ятниця

22 березня, 2018 четвер

21 березня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати