live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Volkswagen і Adidas відповіли на звинувачення щодо роботи в Криму

Німецькі компанії Volkswagen та Adidas відкинули претензії до роботи своїх рітейлерів в анексованому Криму

Про це повідомляє видання Deutsche Welle.

Представники компаній прокоментували слова українського міністра закордонних справ Павла Клімкіна. Він напередодні зауважив, що Volkswagen і Adidas дозволяють своїм рітейлерам зараховувати Крим до території Росії і працювати там.

"Звісно, бренди концерну Volkswagen дотримуються санкцій та виконують ухвалені рішення. Протилежні оцінки викликають у нас подив", - наголосили у прес-центрі  Volkswagen. 

Тим часом у прес-центрі Adidas лаконічно відповіли, що "в принципі дотримуються чинного законодавства" у цьому питанні. 

  • СБУ у грудні обіцяла перевірити інформацію про роботу німецьких компаній DHL Express, Adidas і Puma в окупованому Криму.
  • 6 грудня Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України заявило про незаконну діяльність німецьких компаній DHL Express, Adidas і Puma в анексованому Криму.
  • Міністерство на підтвердження своїх звинувачень вказало адреси магазинів і представництв цих компаній в анексованому Криму.
  • При цьому російській службі ВВС у компанії DHL Express повідомили, що "через складну політичну і правову ситуацію в Криму DPDHL веде специфічну політику щодо послуг, що надаються і компаній, які при цьому задіяні".
  • Публічних коментарів Adidas і Puma з цього приводу наразі немає.

новини партнерів

23 жовтня, 2019 середа

23 жовтня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати