live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Центренерго" заявила про готовність викупати все вугілля з Львівсько-Волинського басейну


фото: uain.press
Державна компанія "Центренерго" відновила постачання вугілля з "Львіввугілля" і заявила готовність викупати все вугілля державних шахт Львівсько-Волинського басейну

Про це повідомляє Главком з посиланням на повідомлення компанії.  

За інформацією, ПАТ "Центренерго" і державний трейдер ДП "Держвуглепостач" підписали угоду на поставку на Трипільську ТЕС вугілля газової групи виробництва ДП "Львіввугілля".

Також "Центренерго" звернувся до ДП "Держвуглепостач" з проханням надати інформацію з приводу можливих місячних обсягів поставок вугілля газової групи від підприємств Львівсько-Волинського басейну. ПАТ "Центренерго" висловило готовність придбати все запропоноване вугілля на умовах діючого договору.

За інформацією від "Української залізниці", вчора на Трипільську ТЕС ("Центренерго") вже завезли 692 тонн вугілля Львівсько-Волинського басейну.

Вчора профспілка працівників вугільної промисловості України (ППВП) і Незалежна профспілка гірників України (НПГУ) вимагали від  "Центренерго" негайного відновлення поставки вугілля з державних шахт ДП "Львіввугілля" та ДП "Волиньвугілля". Відповідні листи писали лідери шахтарських профспілок керівництву ПАТ "Центренерго", президенту України і міністру енергетики.

Шахтарські профспілки звинуватили "Центренерго" в порушенні вертикальної інтеграції державних шахт і генеруючих компаній, яка раніше давала гарантію збуту своєї продукції державним шахтам.

Раніше ЗМІ повідомляли, що з грудня 2017 року "Центренерго" змінив основного постачальника вугілля на свої ТЕС, в результаті чого державні шахти Львівсько-Волинського басейну зазнають труднощів зі збутом своєї продукції. Новим постачальником "Центренерго" стало приватне ТОВ "Краснолиманское", яке, за даними ЗМІ, перебуває у власності бізнесмена Віталія Кропачева і оточення зниклого екс-президента Віктора Януковича.

 

У лютому 2017 року в.о. глави ПАТ "Центренерго" Олег Коземко заявив, що Трипільська ТЕС перейшла на економний режим і готується до аварійних відключень.

Повідомляється, що у 2018 році Фонддержмайна хоче продати "Центренерго", "Турбоатом" та ще шість енергетичних компаній.

У січні 2018 року стало відомо, що НАБУ обшукує офіс постачальника вугілля для "Центренерго". 

новини партнерів

26 вересня, 2018 середа

26 вересня, 2018 середа

25 вересня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати