live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Успішний початок нового року підтверджує амбітні плани компанії "РОСАВА" - Новини компаній

Робота українського виробника шин "РОСАВА" без зимових канікул дала позитивні результати

У січні, незважаючи на звичний для багатьох ринків період новорічно-різдвяних свят, білоцерківські шинники традиційно, другий рік поспіль, відмовилися від зимових канікул, виконуючи взяті на себе зобов'язання перед партнерами. Робота кипіла. Шини щодня вироблялися і відвантажувалися на всі ринки. Тому не дивно, що у січні експорт  зріс на 21% у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

Попит на українські шини був результативнішим  у Європі, де  їх продаж збільшився на 29%. Лідери продажу  - Словаччина, Німеччина, Польща. Відзначено активність продажу  на Близькому Сході - у січні експортні поставки зросли до  Йорданії.  У кілька разів збільшилися обсяги продажу до  країн Африки, особливо до  Алжиру та  Тунісу. З початку нового року зріс продаж до  Америки,  найбільш активними були ринки Панами та  США.

Що стосується внутрішнього ринку, то продаж теж виріс, поки що на 8%, але цей показник для січня є досить непоганим. Вимогливий український споживач, який знає ціну і грошей, і якості, все частіше став купувати шини вітчизняного виробництва. І не тільки з метою підтримувати національних виробників, а й  тому,  що якість продукції дійсно змінилася на краще, асортимент шин став різноманітнішим, з'явилися нові шини з 17 і 18 дюймами, а ціна стала доступнішою порівняно з імпортними аналогами.

Якщо говорити про структуру продажу  шин по групах, то в січні відзначено загальне зростання на 13% у порівнянні з аналогічним показником минулого року. Позицію лідера посіли  шини для легкових автомобілів, зростання продажу  яких збільшилося на 9%.

У компанії "РОСАВА" не сумніваються, що успішний початок нового року послужить досягненню не менше успішних результатів, виконанню  намічених планів і не лише  в частині продажу , але і у решті напрямків діяльності.

 

Все по темі

новини партнерів

19 липня, 2018 четвер

18 липня, 2018 середа

19 липня, 2018 четвер

18 липня, 2018 середа

17 липня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати