live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Труханов слухає". В Одесі створили чат-бота замість мера, який не ходить на роботу ще з грудня

В Одесі створили чат-бот, з яким в Телеграмі можна поспілкуватися з віртуальним образом мера Геннадія Труханова, який останній раз був на робочому місці ще до Нового року

Про це пише Platfor.ma.

Чат-бота "Труханов слухає" створив місце­вий жур­наліст Ми­кола Яко­вен­ко.

Щоб по­чати спілку­ван­ня, тре­ба на­тис­ну­ти кноп­ку "Де Тру­ханов?" На це вірту­аль­ний мер дає іронічні відповіді, наприклад: "Є 1% вірогідності, що він сидів за ру­лем тої са­мої Tesla, яку відпра­вили в кос­мос" або ж "Труханов або є в твоїй душі, або його там немає. Де він фізично - не так вже й важливо".

Крім то­го, з бо­том мож­на поспілку­ватись про неп­рості те­ми, пов’язані з Тру­хано­вим. Зокрема, поставити й­ому запитан­ня про ніби­то й­ого росій­ське гро­мадянс­тво, про мож­ли­ву за­будо­ву Літнь­ого те­ат­ру, спро­би за­боро­нити кіоски з ша­ур­мою та про про­тиза­кон­ну купівлю мерією кор­пусів за­воду "Кра­ян".

Видання зазначає, що керівник міста відсутній вже май­же півто­ра місяці. За цей час він кіль­ка разів брав відпустку, та­кож періодич­но в мерії повідом­ля­ють, що Тру­ханов зна­ходить­ся у відряд­женні.

За півто­ра місяці одесь­кий мер встиг по­бува­ти в Ту­реч­чині, Греції та на еко­номічно­му фо­румі в швей­царсь­ко­му Да­восі.

На сайті Одеської міськради повідомляється, що Труханов продовжив свою відпустку до 11 лютого.

новини партнерів

22 лютого, 2020 субота

22 лютого, 2020 субота

21 лютого, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати