live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Британії оголосили переможців премії BAFTA Awards 2018

В неділю, 18 лютого, відбулась 71 церемонія вручення нагород Британською академією телебачення та кіномистецтва BAFTA Awards 2018

Список переможців опублікований на сайті кінопремії.

В номінації "Найкраща режисерська робота" переможцем став Гільєрмо дель Торо за фільм "Форма води".

"Найкращим фільмом" стала драма британського режисера Мартіна Макдонаха "Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі".

"Найкращий британський фільм" – "Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі".

Премію в номінації "Найкраща чоловіча роль" отримав Гарі Олдман, який зіграв Вінстона Черчілля в кінофільмі "Темні часи".

"Найкраща жіноча роль" дісталась актрисі Френсіс Макдорманд за гру в картині "Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі".

"Найкраща чоловіча роль другого плану" – Сем Рокеулл у фільмі "Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі".

"Найкраща жіноча роль другого плану" – Еллісон Дженні у фільмі "Я, Тоня".

"Найкращий оригінальний сценарій" – Мартін Макдонах у фільмі "Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі".

"Найкращий адаптований сценарій" – Джеймс Айворі за фільм "Клич мене своїм ім'ям".

"Найкращий анімаційний фільм" – "Таємниця Коко" Лі Анкрича.

"Найкращий короткометражний анімаційний фільм" – "Poles Apart" режисерки Паломи Баези.

"Найкращий неангломовний фільм" – корейський драматичний фільм "Служниця", знятий Пак Чхан Уком.

"Найкраща операторська робота" – Роджер Дікінс у "Той, хто біжить по лезу 2049".

"Найкращий дебют британського сценариста, режисера або продюсера" – режисер і сценарист Рунгано Ніоні та продюсер Емілі Морган у спільній роботі над фільмом "Я не відьма".

"Найкращий документальний фільм" – "Я вам не негр".

"Найкращий звук" – Алекс Гібсон, Річард Кінг, Грег Ландакер, Гарі Різзо і Марк Вейнгартен за роботу у фільмі "Дюнкерк".

"Найкраща робота художника-постановника" – Джеффрі Мелвін, Пол Д. Ауштерберрі та Шейн Віо у фільмі "Форма води".

"Найкращі візуальні ефекти" – фільм "Той, хто біжить по лезу 2049".

"Найкраща музика до фільму" – драма "Форма води".

"Найкращий монтаж" – Джонатан Амос і Пол Махлісс за роботу над фільмом "Малюк на драйві".

"Найкращий дизайн костюмів" – Марк Бріджес у фільмі "Примарна нитка".

"Найкращим грим і зачіски" – Девід Малиновський, Івана Приморак, Люсі Сиблік, Казухіро Цуджі у фільмі "Темні часи".

 

новини партнерів

27 травня, 2018 неділя

26 травня, 2018 субота

27 травня, 2018 неділя

26 травня, 2018 субота

25 травня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати