live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рада Європи ухвалила план співробітництва з Україною з бюджетом у 29,5 млн євро

У середу, 21 лютого, Комітет міністрів Ради Європи затвердив план дій для України на 2018-2021 роки

Про це повідомляє у Facebook постійне представництво України при Раді Європи.

"План дій є стратегічним документом співпраці України з Радою Європи на 4 роки. Ключовими партнерами з української сторони є центральні та місцеві органи державної влади і неурядові організації. Розрахунковий бюджет Плану дій становить 29,5 млн. євро, у фінансуванні вже беруть участь Швейцарія, Норвегія, Данія, Швеція, Нідерланди, Ірландія, Чехія, Литва, Угорщина, Ліхтенштейн та Євросоюз", - йдеться у повідомленні.

Заходи у рамках плану дій спрямовані на підтримку конкретних реформ, які мають привести українське законодавство, інститути та практику у відповідність до європейських стандартів у сфері прав людини, верховенства права і демократії. З ініціативи України в плані дій вперше чітко зафіксовано, що він має сприяти втіленню угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Згідно з планом, Рада Європи продовжить надання Україні допомоги у реформуванні судової системи, правоохоронних органів, а також у децентралізації та боротьбі з корупцією. Окрему увагу буде приділено захисту прав внутрішніх переселенців і питанням безпеки журналістів.

Ухвалений план дій є п’ятим документом, що продовжує започатковану у 2005 році традицію програмного співробітництва між Україною та Радою Європи.

новини партнерів

24 червня, 2018 неділя

23 червня, 2018 субота

23 червня, 2018 субота

22 червня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати