//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні презентували автомат, який готує каву по-турецьки. Новини компанії

Віднедавна на ринку з’явився виробник, який пропонує українцям справжню каву по-турецьки

45 тисяч тонн – саме стільки кави споживають українці щороку. В середньому це одне горнятко вдень. Однак з кожним роком ця динаміка зростає на 20 відсотків.  Здебільшого на українському ринку, в закладах, домінує популярна нині кава по-італійськи, або ж еспресо. Але вдома, більшість українців готують каву традиційним методом заварювання - по-турецьки.

Втім, віднедавна на ринку з’явився виробник, який пропонує українцям справжню каву по-турецьки.

Володимир Нагорняк, директор з розвитку компанії "Turcoffee": "Компанія "Turcoffee" – це бренд з українським корінням. Ми популяризуємо найдавніший спосіб приготування кави - пріготування кави по-турецьки. Наш бренд зараз знають уже в багатьох куточках України, понад 50 міст. Ми на ринку два роки, але вже встигли про себе заявити".

Широка популярність кави "еспресо" зумовлена ще й тим, що вже понад сто років процес її приготування автоматизований. Втім, нещодавно машини-автомати для приготування кави по-турецьки з’явились у компанії "Turcoffee". Тож виробники прогнозують: невдовзі нас з вами чекає так звана третя кавова революція.

"Буквально пару років тому з'явилася кава-машина, яка повністю в автоматичному режимі зможе приготувати повністю правильну каву по-турецьки. Таким чином в недалекому майбутньому можна буде замовити каву по-турецьки в будь-якому кафе, в будь-якому ресторані, випити в магазині, або в офісі і пригостити своїх клієнтів", - обіцяє Павло Понич, "Тurcoffee".

Кава по-турецьки чудово збадьорює й до того ж не позбавляє відчуття спокою

"Ми називаємо свою каву - делікатес. Тобто кавовий делікатес, коли можна не просто пити каву, а є ще ціла культура приготування кави та культура споживання кави. Це культура приготування, це культура подачі цієї кави, це культура розмов з співрозмовниками під вживання кави. Тобто це культура, якій вже 500 років", - розказує Володимир Нагорняк, директор з розвитку компанії "Turcoffee".

У деяких випадках цей напій рекомендують навіть лікарі, адже у порівнянні з іншими видами кави, вона менш шкідлива для організму. Тож споживати її можна скільки завгодно.  

 

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

19 травня, 2019 неділя

18 травня, 2019 субота

19 травня, 2019 неділя

18 травня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати