live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українська кіноакадемія назвала претендентів на вітчизняний "Оскар"

Українська кіноакадемія оголосила короткий список фільмів-претендентів на Другу Національну кінопремію "Золота Дзиґа"

Про це повідомляє прес-служба Української кіноакадемії.

Із 59 фільмів довгого списку відбір пройшло 38 стрічок, а саме: 11 повнометражних ігрових, 10 короткометражних ігрових, 9 документальних, 8 анімаційних.

Повнометражний ігровий фільм:

  • Dzidzio Контрабас, режисер Олег Борщевський

  • IZI, режисер Андреа Маньяні

  • "Іній", режисер Шарунас Бартас

  • "Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв

  • "Лагідна", режисер Сергій Лозниця

  • "Межа", режисер Петер Беб’як

  • "Припутні", режисер Аркадій Непиталюк

  • "Рівень чорного", режисер Валентин Васянович

  • "Стрімголов", режисер Марина Степанська

  • "Червоний", режисер Заза Буадзе

  • "Чужа молитва", режисер Ахтем Сеітаблаєв

Короткометражний ігровий фільм:

  • "Бузок", режисер Катерина Горностай

  • "Випуск’97", режисер Павло Остріков

  • "Віддалік", Катерина Горностай

  • "Дім", режисер Ірина Цілик

  • "На своїй землі", режисер Олександр Кирієнко

  • "Невидима", режисер Максим Наконечний

  • "Свині", режисер Роман Любий

  • "Солатіум", режисер Христина Тинькевіч

  • "Технічна перерва", Філіп Сотниченко

  • "У полі", режисер Олександр Шкрабак

Документальний повнометражний фільм:

  • "Будинок “Слово", режисер Тарас Томенко

  • "Війна химер", режисер Анастасія Старожицька, Марія Старожицька

  • "Дельта", режисер Олександр Течинський

  • "Діксі Ленд", режисер Роман Бондарчук

  • "Одесити на Донбасі", режисер Олександр Авшаров  

  • "Контури", режисер Валерій Балаян, Олексій Радинський, Олег Чорний

  • "Манливий, Солодкий, Без Меж або Пісні і Танці про Смерть", режисер Тетяна Ходаківська  

  • "Свій голос", Сергій Маслобойщиков

  • "Школа номер 3", Єлізавета Сміт, Георг Жено

Анімаційний фільм:

  • "Елювіум - Регенеративна істота", режисер Стас Сантімов

  • "Лабіринт", режисер Олександр Колодій, Степан Коваль

  • "Подорож", режисер Євгенія Кіракосян

  • "Причинна", режисер Андрій Щербак

  • "Хроніки одного міста", режисер Євген Сивокінь

  • "Чудове чудовисько", режисер Сергій Мельніченко

  • "Я купив велосипед", режисер Микита Лиськов

  • "Я Чайник!", режисер Оксана Карпус

Вже відомо, що ведучими церемонії вручення Другої Національної кінопремії стануть режисер та актор Ахтем Сеітаблаєв та ведуча Василіса Фролова.

  • Нагадаємо, що урочиста церемонія вручення нагород Другої Національної кінопремії відбудеться 20 квітня.

новини партнерів

23 травня, 2018 середа

22 травня, 2018 вівторок

23 травня, 2018 середа

22 травня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати