live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Google так заборонив шукати зброю, що забанив бургундське вино та Guns N’ Roses

Майданчик для пошуку покупок Google Shopping прибрав з результатів видачі усі товари зі словом зброя

Про це пише Engadget.

Під фільтрацію потрапили будь-які товари, які містять слово gun (пістолет, зброя). Під заборону потрапили водяні пістолети (water guns), будь-які товари зі згадкою музичного гурту Guns N’ Roses та бургундське вино Burgundy wine.

Представник Google повідомив, що компанія вивчає цю проблему, але зазначив, що є серйозні підстави для фільтрування товарів, схожих за написанням на слово зброя. Він також звернув увагу на жорстку міжнародну політику, яка забороняє рекламу зброї та її частин й що Google не хотіла залишати будь-яких шансів для порушень.

Як пояснює видання, після стрілянини у школі міста Паркленд (штат Флорида) питання того, наскільки просто отримати доступ до вогнепальної зброї опинилося в центрі уваги. Хоча проблему, подібну до тієї, яка виникла з пошуком у Google Shopping, легко вирішити, це підкреслює тонку межу, по якій ходить Google, коли йдеться про фільтрацію контенту.

  • Раніше ФБР визнало, що не змогло виявити потенційну загрозу від 19-річного Ніколаса Круза, який 14 лютого розстріляв 17 осіб у школі Паркленда.

новини партнерів

17 грудня, 2018 понеділок

17 грудня, 2018 понеділок

16 грудня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати