live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Більшість українських заробітчан у Польщі не хочуть залишатися у цій країні. Дослідження

Переважна частина українців, які працюють у Польщі, приїжджають туди на заробітки і повертаються додому

Про це повідомив президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник у ефірі Еспресо.TV.

У дослідження "Барометр трудової міграції" йдеться, що більша частина українців не хоче залишатися в Польщі для проживання. Вони розцінюють цю країну як місце для заробітків.

"Як на мене, це втішний факт, який вказує на те, що українці все ж таки повертатимуться назад до України. Мова наразі йде про циркуляційну міграцію", - заявив Воскобойник.

За його словами, особа, яка працює нелегально, повністю випадає з правового соціуму. У випадку травми на виробництві або відмови працедавця від виплати оплати людина залишиться сам на сам з цією проблемою.

"Тим не менш польська спільнота, об’єднання польських роботодавців застосовує максимально зусиль для повної легалізації ринку праці у країні", - додав він.

За даними дослідження "Барометр трудової міграції", під кінець третього кварталу 2016 року в Польщі на основі легальних договорів працювало 172 тисячі українців, у 2017 році ця цифра піднялась до 302 тисяч осіб, а за даними на 1 січня 2018 року понад 400 тисяч українців працює легально.

"Тобто процес легалізації українців продовжується. Я вірю, що це процес не зворотній, і все більше, і більше українців працюватиме у Польщі легально", - підсумував Воскобойник.

новини партнерів

9 грудня, 2018 неділя

9 грудня, 2018 неділя

8 грудня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати