live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Цитрус" закликають вибачитись за приниження жінок в своїй рекламі

Ліга захисту прав жінок "Гармонія рівних" вимагає вибачень від керівництва торгівельної мережі "Цитрус", яка у своїй рекламі систематично принижує жінок, транслює гендерні стереотипи та демонструє цілковиту зневагу до частини своїх покупців

Про це повідомила голова Ліги захисту прав жінок Олександра Голуб.

Відповідна заява організації, яка відкрита до підписання іншими представниками громадського сектору, оприлюднена на веб-сайті організації.

"В рамках моніторингу сексистської реклами, який здійснює наша громадська організація, особливо багато скарг надходить щодо рекламної продукції торгівельної мережі "Цитрус". Натяки "нижче поясу" та відвертий глум над жінками стали своєрідним фірмовим почерком компанії. Тиражуються рекламні гасла на кшталт "Взяла кредит, а не те, що ти подумав", "Розмір твого резюме – це не головне", "Подарунок кращий за кекс" тощо. Як правило, все це супроводжується еротизованими зображеннями жінок", - заявила Голуб.

За її словами, торгівельна мережа "Цитрус" принижує власних клієнток і демонструє, що думка покупця для неї нічого не важить.

"Викликає подив таке презирство до споживачів. Як можна розраховувати на успіх в бізнесі й в той же час втоптувати в багно своїх покупців? Ліга захисту прав жінок "Гармонія рівних" вимагає, щоб керівництво компанії публічно вибачилось за численні факти дискримінаційної реклами та змінило свій маркетинговий підхід. Зокрема, ставилось з повагою як до чоловіків, так і до жінок, а не списувало на креатив все те вульгаризоване неподобство, яке "Цитрус" демонструє в якості реклами", - наголосила Голуб.

Вона попередила, що у випадку, якщо компанія не візьме на озброєння стандарти реклами,  які притаманні європейському бізнесу, Ліга захисту прав жінок та її однодумці ініціюють кампанію бойкоту магазинів мережі "Цитрус".

"Хочеться вірити, що "Цитрус" стане на шлях поваги та європейських практик. Бізнес побудований на приниженні половини українських громадян не може бути успішним та приречений на презирство з боку людей, які мають власне почуття гідності та самоповагу", - заявила голова Ліги захисту прав жінок "Гармонія рівних".

Все по темі

новини партнерів

12 грудня, 2018 середа

12 грудня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати