Надкушене яблуко та пошкоджена подарункова коробка: студентам Луцька розповіли про секс до шлюбу


фото: volynpost
У Луцькому педагогічному коледжі провели лекцію на тему “Чистота дівчини”, де розповіли правду про інтимні стосунки до шлюбу

Про це повідомляє Volyn Post.

Лектор-волонтер центру Life впродовж пари розповіла студентам Луцького педагогічного коледжу про причини утримання від інтимних стосунків до шлюбу.

"По-перше, дошлюбні сексуальні стосунки можуть лишити тебе можливості пізнати справжнє кохання. Дівчина робить трагічну помилку, коли старається утримати кохання, вступаючи в інтимні стосунки. Справжня любов чекає", - заявила лекторка.

По-друге, зазначила вона, секс - це не просто фізичний акт.

"Ти та інша людина стаєте одним цілим. Чи зможеш після цього на 100% віддати себе своєму чоловіку (дружині), чи все життя будеш порівнювати його (її) з попередніми партнерами. Сила чоловіка не в тому, скільки в нього було жінок, а скільком він відмовив заради однієї," - наголосила волонтер.

У лекції йшлося, що третя причина відмовитись від сексуальних стосунків до шлюбу полягає у втраті почуття власної гідності.

"Честь - єдина дорогоцінність дівчини. Це картина життя, живопис релігійності, вікно вихованості, душа чистоти та пристойності. Але мало в кого вона є. “Я цнотлива і я цим пишаюсь - слова гідні поваги,” - заявила волонтер.

Зазначається, що питання "Чи є цнота у хлопця?" визвало шквал емоцій в аудиторії. І навіть, якщо немає фізичної ознаки незайманості чоловіка, цнотливим вважається той, хто не мав інтимних стосунків ні з жінкою, ні з дівчиною. На прикладі надкушеного яблука і потертої подарункової коробки, волонтер центру продемонструвала, як не приємно отримувати те, чим користувалися до тебе.

"На жаль, повернути фізичну цноту неможливо, але отримати духовну незайманість може кожен. Варто лише прийняти рішення берегти себе в чистоті”, - цитує видання.

Лектор також зауважила, що інтимні стосунки до шлюбу часто приводять до незапланованої вагітності. Вона розповіла про внутрішньоутробний розвиток дитини і наголосила, що життя розпочинається саме в момент зачаття. Уже на 18 день у дитини починає битися серце і це живе створіння має право на життя.

"Тому, аборт - це вбивство!", - йшлося на лекції.

На сам кінець студенти переглянули коротке емоційне відео. Вражені побаченим і почутим, молоді люди дякували лектору за висвітлення важливої для молоді теми. Одна студентка висловила думку про те, що вони, як майбутні вчителі, теж повинні доносити принципи сексуальної чистоти наступному поколінню.

  • Нагадаємо, навесні у столиці відкриється музей сексу SexEdMuseum, що розповідатиме відвідувачам усі секрети людської фізіології та психології.

новини партнерів

22 січня, 2021 п'ятниця

21 січня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати