//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

СБУ повідомила причини обшуків у "Мотор Січі" та арешту контрольного пакету акцій підприємства


фото: informator
Служба безпеки України проводила обшуки на запорізькому підприємстві "Мотор Січ", аби знайти додаткові докази у кримінальному провадженні за ч.1 ст.14 (готування до злочину) та ст.113 (диверсія)

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Кримінальне провадження відкрили за фактом підготовки до вчинення дій, спрямованих на ослаблення держави через руйнування стратегічного підприємства ПАТ "Мотор Січ".

За даними СБУ, представники іноземної компанії розбудовують сучасний завод з виробництва авіадвигунів, на який планують перенести українське виробництво та передати технології.

"Для реалізації цих намірів, всупереч українському законодавству, іноземцями здійснено опосередковану концентрацію контрольного пакета акцій "Мотор Січ", який наразі оформлено на шість офшорних компаній та фізичну особу", - йдеться у повідомленні СБУ. 

Співробітники СБУ разом з Держфінмоніторингом України встановили, що продаж контрольного пакету акцій "Мотор Січі" здійснювався на адресу фізосіб та компаній нерезидентів в обсягах менш ніж по 10%. Через це існують підозри щодо намагання зацікавлених осіб приховати власників істотної участі та реальних бенефіціарних власників покупців акцій. 

Зараз представники компанії-нерезидента хочуть протиправно сконцентрувати придбаний пакет акцій, що забезпечить 50% голосів у вищому органі управління товариства отримати повний контроль над його діяльністю у сфері військових оборонних замовлень.

У рамках цього кримінального провадження у 2017 році, згідно відповідної ухвали суду, наклали арешт на 56% акцій "Мотор Січі". 

Щоб знайти додаткові докази у провадженні СБУ провело обшук 23 квітня 2018 року у адміністративних приміщеннях заводоуправління, відділу цінних паперів ПАТ «Мотор Січ» та місцями проживання окремих фізичних осіб.

Досудове слідство триває.


 

новини партнерів

‡агрузка...

25 березня, 2019 понеділок

24 березня, 2019 неділя

25 березня, 2019 понеділок

24 березня, 2019 неділя

23 березня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати