live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

НАЗК викликало омбудсмена Денісову, яка голосувала за розгляд своєї кандидатури Радою

Національне агенство з питань запобігання корупції запросило для дачі пояснень уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмилу Денісову

Про це повідомляється на сайті НАЗК.

Це зроблено "для забезпечення реалізації прав особи, яка притягається до адміністративної відповідальності і яка має право подати пояснення і зауваження до змісту протоколів", зазначає НАЗК.

Агентство встановило, що Денісова як народний депутат 15 березня попри "конфлікт інтересів" брала участь в обговоренні та в голосуванні в парламенті за порядок денний щодо призначення її на посаду уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Цим вона порушила вимоги щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, встановлені статтею 28 закону "Про запобігання корупції", вважає НАЗК.

"Своїми діями Людмила Денісова вчинила правопорушення, пов’язані із корупцією, відповідальність за які передбачено частинами першою та другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення", – зазначається в повідомленні.

У зв’язку з цим Людмила Денісова мусить прибути 25 квітня до НАЗК. На неї чекають протягом дня, з 09:00 до 17:00.

У Національному агентстві нагадують, що неявка посадової особи не перешкоджає подальшим можливим заходам відповідно до вимог законодавства про адміністративні правопорушення.

новини партнерів

18 листопада, 2018 неділя

17 листопада, 2018 субота

18 листопада, 2018 неділя

17 листопада, 2018 субота

16 листопада, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати