//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Заявки на відзнаку імені Героя Небесної Сотні Дмитра Максимова можна реєструвати до 15 травня

Дмитро Максимов
До 15 травня можна номінувати кращих українських тренерів, благодійників у сфері спорту для людей з особливими потребами на Відзнаку імені Героя Небесної Сотні Дмитра Максимова, вручення якої відбудеться у Києві у День Європи

Найкращий спосіб увічнити пам’ять про людину, яка віддала своє життя заради інших  - зробити так, аби її мрія стала реальністю для когось іншого.

Саме таку мету має проект “Відзнаки Героїв Небесної Сотні". Серед втілених мрій - мрія Дмитра Максимова,  19 річного киянина, спортсмена -паралімпійця , який  загинув 18 лютого 2014 року на Майдані, прийнявши на себе вибух бойової гранати і захистивши своїм тілом друзів.

В пам’ять про нього вже другий рік поспіль проводиться Конкурс, який відзначає тих, хто створює умови, тренує людей з особливими потребами і  в першу чергу  дітей.

Тренери,  меценати, талановиті організатори -ті, хто примудряються в умовах непростих сучасних українських реалій виховувати справжніх чемпіонів з дітей, на яких суспільство часто готове ставити хрест. Потім ці вчорашні “діти з обмеженимми можливостями” стають гордістю країни і прославляють її ім’я на світовій спортивній арені.

Саме тому Відзнака імені Дмитра Максимова встановлюється у трьох номінаціях:

організація та розвиток закладів для занять спортом та реабілітації (або окремих програм);

благодійний внесок в реалізацію програм занять спортом і реабілітації;

проведення спортивних змагань на всій території України та в окремих її регіонах.

Ця відзнака не є комерційною, вона не передбачає  великих грошових винагород і бонусів, але покликана висвітлити діяльність людей, які роблять важливу справу у створенні належних умов для занять фізичною культурою і спортом, спортивної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю.

Яким був Дмитро? Молодий вродливий хлопець. Успішний спортсмен-дзюдоїст. Срібний (у командному заліку), бронзовий (в особистому) призер Дефлімпійських Ігор у Софії 2013 року, бронзовий призер чемпіонату світу зі східних єдиноборств серед глухих, що проходив на острові Маргарита (Венесуела) в 2012 році. Коротка, але успішна спортивна біографія. Надзвичайно коротке, але гідне життя. Життя - взірець наполегливості, працездатності, вірності і відданості друзям, свідомої громадянської позиції.

Для будь-якої людини надзвичайно важливо, аби хтось в неї повірив. Для людини з інвалідністю - особливо. Люди з інвалідністю і їхні сімі’ї не з чуток знають, як непросто знайти педагога або тренера, який повірить в дитину так само, а може навіть більше ніж батьки, і додасть їй впевненості у своїх силах, який спершу побачить особистість і характер, і вже потім буде шукати варіанти, як з її особливостями отримувати найкращі результати. Кажуть, повір у себе - і в тебе повірять інші.  Часто для дітей і молоді з інвалідністю це правило працює у зворотному напрямку, тому дуже важливо, коли знаходиться людина, яка вірить в успіх і надихає, як надихав Дмитра його тренер, який став йому в прямому сенсі не тільки спортивним, але і духовним наставником. Коли такі люди беруться до справи, можливості людей з інвалідністю стають безмежними.

Ініціаторами відзнаки виступили громадська організації “Родина Героїв Небесної Сотні”  та родина Героя,  і громадська організація “Відкриті можливості” ,  за підтримки  Міністерства молоді та спорту України.

Для  участі у Конкурсі  необхідно заповнити ЗАЯВКУ за встановленою формою і номінувати тих, хто має досвід, ініціативи, втілені ідеї у  створенні умов занять спортом для людей з особливими потребами . Можна номінувати будь-яку  особу, яку ви вважаєте достойною відзнаки ( тренера, благодійника тощо),  додати необхідні документи і докази, надіславши їх за адресою: heavenlyhundred.office@gmail.com; у темі листа просимо вказати "ЗАЯВКА на КОНКУРС від (прізвище/назва організації)”.

Заявки приймаються до 15 травня 2018 року. Заявка для фізичних осіб, для юридичних.

Ознайомитися з Положенням про Відзнаку імені Героя Небесної Сотні Дмитра Максимова можна тут.

Оголошення результатів Конкурсу відбудеться у Києві під час святкування Днів Європи в Україні.

новини партнерів

‡агрузка...

25 березня, 2019 понеділок

24 березня, 2019 неділя

25 березня, 2019 понеділок

24 березня, 2019 неділя

23 березня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати