live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У лондонському смітті знайшли мощі Папи Римського. Їм близько 2 тисяч років

У смітті, зібраному в центрі Лондона, був знайдений невеликий шкіряний футляр, що містить фрагмент кістки, який, як вважають, є реліквією Святого Климента

Про це пише  The Guardian.

Климент I був третім Папою Римським, після святих Петра і Ліна, і був убитий майже 2 тисячі років тому. Коробка, спочатку запечатана червоним воском і перев'язана малиновими шнурами, містила фрагмент кістки під скляним куполом зі смужкою паперу, яка позначає її "Oss. S Clementis" - кістка Святого Климента. 

Святий Климент - досить розмита фігура, а деталі його життя туманні і суперечливі. За словами істориків, він був убитий приблизно в 100 році нашої ери римським імператором Траяном, будучи прив'язаним до якоря і кинутим у морі біля берегів Криму: його доля зробила його покровителем мореплавців.

Знахідка опинилася в руках фірми Enviro Waste, яка збирає як комерційні, так і побутові відходи. Реліквію помітили, коли співробітники сортували вантаж, щоб відокремити все, що можна переробити.

Наразі фірма створила опитування у своєму блозі, де люди можуть запропонувати, куди далі має "піти" реліквія.

Джеймс Рубін, власник і виконавчий директор фірми, описав знахідку як "важливу частину історії", яка заслуговує відповідного будинку.

"Ви можете уявити собі наше здивування, коли ми зрозуміли, що наші клінінгові команди знайшли кістку, що належить Папі Римському - це не те, що ви очікуєте побачити, навіть в нашій роботі. А ми часто стикаємося з деякими дивними і чудовими речами", - сказав він.

  • При розкопках в Країні Басків, автономному співтоваристві на півночі Іспанії, археологи виявили щось дивне - два дерев'яних знаряддя праці, яким, як виявилося, приблизно 90 000 років і які належали неандертальцям
  • Американські науковці виявили стародавнє місто у Мексиці, що налічує понад 40 тисяч будівель
  • Під пірамідальним пагорбом на грецькому острові Даскаліо археологи виявили складну систему дренажу і величезну майстерню з обробки металів віком чотири тисячі років.

новини партнерів

10 липня, 2020 п'ятниця

10 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати