//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Ferrexpo інвестувала в українські активи більше $27 млн. Новини компанії


фото: censor.net
Ferrexpo в I кварталі 2018 року інвестувала в українські активи більше $27,8 млн

Група Ferrexpo за результатами трьох місяців 2018 року вклала понад 748,9 млн. гривень (більше $27,8 млн.) в розвиток Полтавського, Єристівського та Біланівського ГЗК, які входять до Групи, що перевершило аналогічний показник 2017 року.

Згідно із затвердженою Радою Директорів інвестпрограми, Група Ferrexpo за січень-березень поточного року інвестувала в підтримку родовищ і розвиток Полтавського ГЗК (ПГЗК, Ferrexpo Poltava Mining, FPM, що входить в групу Ferrexpo) понад 501,0 млн. гривень (більше $18.6 млн ), в розвиток Єристівського і Беланівського ГЗК (ЄГОК, Ferrexpo Yeristovo Mining, FYM, що входить в групу Ferrexpo і БГОК, Ferrexpo Belanovo Mining, FBM, що входить в групу Ferrexpo) - понад 247,9 млн. гривень (більше $9,2 млн).

Основними капітальними інвестиціями ПГЗК стали витрати на підтримку діючого виробництва в сумі понад 177,0 млн гривень (понад $6,6 млн) і великих стратегічних проектів на суму понад 119,0 млн. гривень (понад $4,4 млн); компоненти на суму понад 205,0 млн. гривень (більше $7,6 млн), а також витрати на розвиток північних родовищ.

Кошти ЄГОКа і БГОКа були вкладені в переробку, розвиток залізничних шляхів і об'єктів, в проекти з капітального будівництва кар'єра та інфраструктури, геологічні та інші роботи.

У 2018 році Група Ferrexpo продовжує виконувати план з інвестицій відповідно до затвердженої Радою Директорів інвестпрограми.

Довідка про компанію:

Ferrexpo - швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво і експорт високоякісних залізорудних котунів, використовуваних у виробництві сталі. Група Ferrexpo є найбільшим виробником і експортером котунів серед країн колишнього СРСР. Поточні виробничі активи - Полтавський і Єристівський ГЗК. Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 99,11% акцій Полтавського ГЗК і 100% акцій Єристівського ГЗК. У 2017 г. Компанія виробила 10,4 мільйонів тонн залізорудних котунів.

Основними споживачами продукції є сталеливарні підприємства з Австрії, Словаччини, Чехії, Німеччини та інших європейських країн, а також Японії, Тайваню, Південної Кореї і Китаю. Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі під тікером FXPO. Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.ferrexpo.com

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

21 липня, 2019 неділя

21 липня, 2019 неділя

20 липня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати