Прокуратура перевірить, чи допомагали європейські компанії у будівництві Керченського мосту
Прокуратура Криму перевіряє ряд європейських компаній на предмет постачання ними обладнання для незаконного будівництва мосту на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим
Про це повідомляє прес-служба прокуратури АР Крим.
Будівництво транспортного переходу здійснюється з грубим порушення правил екологічної безпеки, що шкодить екосистемі Азовського моря, спричинило екологічне забруднення значної території України, завдало непоправної екологічної шкоди півострову Тузла (Україна), що полягає у його знищенні як унікального природного об’єкту та інші тяжкі наслідки природному навколишньому середовищу.
Окрім цього, перевіряється ряд європейських компаній на предмет постачання ними обладнання для незаконного будівництва мосту на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим.
За словами речниці прокуратури АР Крим Тетяна Тихончик, у будівництві Керченського мосту підозрюють до 10 європейських компаній. На сьогоднішній день, за її словами, вже встановлено основного виконавця робіт, проектування та будівництва мосту, підрядника та субпідрядника. Це російські компанії, які з 2016 року знаходяться під санкціями США, передає "112.ua".
- Нагадаємо, прокуратура Нідерландів розслідує участь семи місцевих компаній у будівництві Керченського мосту з Росії до анексованого Криму.
- Нагадаємо, міст через Керченський пролив довжиною 19 кілометрів почали будувати у 2016 році. Здати автомобільну частину мосту спочатку планували у грудні 2018 року. Офіційне відкриття мосту відбулося 15 травня.
- Наразі дозволений проїзд тільки для автобусів та легкових автомобілів. Вантажівки пустять після закінчення курортного сезону. Роботи по будівництву залізничної частини мосту мають бути завершені до кінця 2019 року.
- Актуальне
- Важливе