//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

МВФ рекомендує Німеччині збільшувати зарплати, знижувати податки та підвищити пенсійний вік


фото: computerwoche
Міжнародний валютний фонд (МВФ) радить уряду Німеччини здійснювати більше інвестицій, підвищити рівень заробітної плати і ввести податкові пільги

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

У щорічних рекомендаціях експертів фонду говориться, що ці заходи дозволять підвищити потенціал темпів зростання німецької економіки і протидіяти дефіциту робочої сили, який загрожує країні.

У доповіді названі галузі, в яких брак кадрів буде відчуватися найбільш сильно: будівництво, інформаційні технології, а також служба догляду за хворими і старими людьми, повідомляє Deutsche Welle.

Як очікується, з 2020 року внаслідок демографічних змін загальне число зайнятого населення може скоротитися. Експерти фонду особливо рекомендують інвестувати в дитячі дошкільні заклади і школи з групами продовженого дня для створення жінкам можливості працювати повний робочий день.

Зниження податків також є стимулом для того, щоб люди не припиняли працювати. Підвищення зарплат забезпечить, на думку експертів, пожвавлення внутрішньої торгівлі.

МВФ також рекомендує Німеччини підвищити пенсійний вік, оскільки це допоможе скоротити бідність у старості. Крім того, у працюючих буде менше необхідності відкладати гроші на "чорний день".

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

21 липня, 2019 неділя

21 липня, 2019 неділя

20 липня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати