live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Психологи дослідили, серед яких професій найчастіше трапляються психопати

Британський психолог Кевін Даттон зробив підбірку професій, серед представників яких найчастіше можна зустріти психопатів

Про це повідомляє 112 канал

Психопати - це необов'язково люди з відвертою схольністю до насилля. Психологи запевняють, їх виявити складно.

Відсутність провини або емпатії, маніпулятивність, безвідповідальність, імпульсивність, антигромадська поведінка і егоцентризм, нездатність ідентифікувати себе з іншими. Ця частина ознак, за допомогою яких можна визначити, хто перед вами – людина з психопатією чи ні.

Кевін Даттон провів аналіз і з'ясував, що деякі робочі місця з більшою ймовірністю приваблюють людей, які відповідають вищезгаданим критеріям, деякі ж – навпаки, виглядають для таких людей непривабливими.

З цього аналізу вийшов рейтинг професій, які найбільш і найменш привертають людей із психопатичними особливостями. Цей рейтинг, напередодні опублікований у виданні Business Insider, і спробуємо зараз розглянути детальніше.

Керівники (вони ж СЕО)

У психопатів, як правило, є так звана "стійкість до хаосу". Більше того, іноді вони самі створюють хаос для інших (їм так зручно). Деякі психопати можуть і люблять використовувати власну імпульсивність і безстрашність, а також різні маніпуляції, щоб просуватися кар'єрними сходами. Інші не обов'язково є такими ж маніпулятивними і досягають вершини тільки завдяки своїм навичкам.

Адвокати

Притаманні психопатичним особам холоднокровність, вміння маніпулювати, холодність і впевненість у собі допомагають чудово вписатися в цю професію.

Ведучі, актори та інші працівники медіа

У роботі, що вимагає великої уваги громадськості, можливо, корисна така психопатична якість як нарцисизм. Крім того, популярність цього вибору кар'єри для психопатів може бути викликана вимогою бути спокійним перед обличчям тиску.

Менеджери з продажу

Психопатична людина, що працює в сфері продажу, ймовірно, може виявляти такі риси, як самореклама, крадіжка контактів інших людей, невпинне бажання заробити більше грошей і нездатність гри в команді.

Для окремих людей з психопатією, напевно, може стати роботою мрії.

Хірурги

Можливі причини популярності серед психопатичних людей – необхідність імунітету до стресу і те, що хірургові потрібно щодня приймати швидкі й складні рішення.

Журналісти

Чарівність, фокус, уважність, нещадність, пронирливість, нахабство, відсутність рамок і навіть моральних принципів (іноді). Все це може бути вигідним в професії журналіста.

Поліцейські

Дуже напружена і небезпечна робота. Тому необхідність бути спокійним у кризових ситуаціях може бути причиною її популярності серед психопатичних людей.

Священнослужителі

Причинами, які можуть привертати психопатів до цієї кар'єри, називають "жагу влади, можливість маніпулювати і збагачуватися за чужий рахунок, доступ до конфіденційної інформації, експлуатацію інших тощо".

Шеф-кухарі

Психопати процвітають в хаосі, де інші люди можуть зазнати невдачі, що може бути однією з причин, чому вони так добре працюють на неспокійній кухні. І так, кидатися у вас ножами вони навряд чи будуть.

Державні службовці

Потреба справлятися із завданнями в умовах кризи, відсутність роздратованості, "морального кодексу і почуттів до інших" може привертати психопатів до цієї роботи.

Які професії найменш популярні серед психопатів? Відповідно до Даттона, це:

- Доглядальниця

- Медсестра

- Терапевт

- Ремісник

- Косметолог, стиліст

- Волонтер

- Учитель

- Художник

- Лікар

- Бухгалтер

Даттон підкреслює, що ключ – це контекст. Помірне вираження (а не задатки умовного Ганнібала Лектера) психопатичних рис може дати значні переваги в житті та майбутній кар'єрі.

новини партнерів

18 грудня, 2018 вівторок

18 грудня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати