live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На фабриці Києва відкрили демонстраційний центр виготовлення шоколаду. Подія

На київській фабриці Roshen відкрили демонстраційний центр виробництва шоколаду

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Не просто здійснити подорож до місця, де готують шоколад! А й долучитися до самого процесу його створення. На київській фабриці Roshen відкрили демонстраційний центр виробництва шоколаду. Найкращі оцінювачі солодощів — звичайно ж діти. Саме вони стали першими гостями у день відкриття Центру!

"Тут є справжня лінія, можна побачити повний цикл виробництва шоколаду. Це - історія створення шоколаду, взагалі як створюється шоколад", - наголосила директор соціальних проектів корпорації Roshen Ірина Пономаренко. 

У Центрі облаштували спеціальний кінозал. Тут одночасно з трьох екранів демонструють пізнавальний фільм про історію виникнення шоколаду. Від відкриття та вирощування кавових бобів аж до виготовлення з них сучасних солодощів. А далі на дітей чекає мандрівка до міні-лінії зі справжнього процесу виробництва шоколаду. На десерт - дітки позмагались у конкурсі - хто краще знає історію та якісніше власноруч складе упаковку до шоколадних плиток.

"Згадала дитинство: ця екскурсія, фільм, викликають приємні емоції. І ця гра вона дитяча, але вона і для дорослих, вона викликає усмішку, ти ходиш постійно з усмішкою”, каже киянка Катерина Гаврутенко. 

"Я побачив, як виготовляється шоколад, як робляться коробки для цукерки, взагалі коли придумали шоколад і як це було”, зауважив відвідувач центру Максим. 

Відкриття центру — перший етап благоустрою території фабрики, кажуть у керівництві. Незабаром тут з'являться ще декілька відкритих місць для дозвілля — сезонна ковзанка, фонтани та комплекс світло-музичного шоу.

"Вже в грудні цього року буде відкрита сезонна ковзанка, а наприкінці 2019-го року планується відкриття цікавого пішохідного фонтану з різними динамічними ефектами. Також буде створений відеомапінг, де можна буде спостерігати в вечірній час дуже яскраві світло-музичні вистави", - підсумувала Пономаренко.

Центр "Шоколадна фабрика Roshen" відкритий для усіх бажаючих. То ж у дітлахів та їх батьків є гарна нагода гарно провести дозвілля та поринути у процес виробництва солодощів.

 

Все по темі

новини партнерів

16 жовтня, 2018 вівторок

15 жовтня, 2018 понеділок

16 жовтня, 2018 вівторок

15 жовтня, 2018 понеділок

14 жовтня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати