//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна потрапила до топ-5 країн із найбільшими витратами на харчування та цигарки


фото: kiev24
Україна увійшла до ТОП-10 країн світу, громадяни яких найбільше витрачають на продукти, а якщо скласти витрати на харчування, цигарки та алкоголь, - до ТОП-5 держав із найвищими витратами

Про це повідомив у Facebook директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко з посиланням на дані Мінсільгоспа США.

За даними американських дослідників, українці витратили в 2016 році 38% усіх доходів на продукти харчування та 8,1% - на алкоголь та цигарки. Таким чином, загальні витрати на ці дві групи склали 46,1%.

Країною, де громадяни мають найменші витрати на продукти та шкідливі звички, є США. Американці того ж року витратили лише 6,3% своїх доходів на харчування та 2% на алкоголь і цигарки, що складає загалом 8,3%.

У Європі найменші витрати - у британців: 8,1% на продукти та 3,8% на віскі та сигари.

Поляки витрачають на харчування 16,5% та 6,2% - на алкоголь і цигарки, китайці - відовідно 22,5% та 2,3%. У Єгипті 36,7% доходів витрачають на їжу та 4,5% - на тютюн.

Останнє місце в рейтингу посідає Нігерія, громадяни якої на всі ці продукти витрачають майже 60%.

У рейтингу сукупних витрат сімей на погані звички українців випереджають лише Естонія, Білорусь, Угорщина та Чехія.

"У витратах громадян на головні потреби не відбувається щорічно суттєвих змін. Так за 5 років досліджень американці зменшили свої витрати на обидві статі на 0,5%, німці, навпаки, збільшили їх на 0,5%, а українці збільшили на 1,1%. За даними аграрного відомства США, у 2012 році наші громадяни витрачали сукупно 45% на задоволення потреб у їжі та алкоголі. Оскільки такі тенденції є сталими, це означає, що найближчими роками витрати українців, порівняно з нашими доходами, не зменшаться. Навіть у разі покращення нашого фінансового становища. Оскільки ми просто купуватимемо більше та якісніше", - зазначив Дорошенко.

Дослідження за 2016 рік з'явилося лише наприкінці 2017 року, тому є найсвіжішим. Вивчення витрат відбувалося в 92 країнах світу.

новини партнерів

‡агрузка...

21 травня, 2019 вівторок

21 травня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати