live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Американо-британська авторка дискутувала про Голодомор на "Книжковому Арсеналі"

Американо-британська письменниця Енн Епплбаум представила переклад своєї книги "Червоний Голод: Війна Cталіна з Україною" на "Книжковому арсеналі" та обговорила тему Голодомору

У Києві стартував VIII Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал". Він розпочався презентацією перекладу книги "Червоний Голод: Війна Сталіна з Україною" американо-британської авторки Енн Епплбаум та дискусією на тему Голодомору. 

Книга розповідає про те, що призвело до Голодомору і вказує на причетних до цього злочину.

Після серії повстань у регіонах, Сталін ставив за мету знищити українське селянство. Голод насувався швидко, і люди мусили їсти будь-що: траву, кору дерев, собак, трупи. У деяких випадках вони вбивали один одного для їжі. 

Читайте також: Книги & технології. Що побачити, почути і відчути на "Книжковому Арсеналі"

Енн розповіла, що написала свою книгу про події 1917 року свідомо. Вона зробила це, щоб показати, що український рух за незалежність, який відкрито почався в часи революції в Російській імперії, був чинником історії.

"Це не перша моя книга про злочини радянської системи. Про Голодомор я написала саме зараз, бо з'явилася можливість прочитати архіви тих часів. Читаючи архіви тих часів, люди зможуть переглянути відносити України з Росією і зрозуміти, що Україна була проблемою для останньої", - сказала авторка у ефірі Еспресо.TV.

Енн Епплбаум — журналістка та дослідниця. У книзі "Залізна завіса. Руйнування Східної Європи" вона досліджувала початок Холодної війни, у іншій -   "Між Сходом та Заходом: Подорожуючи кордонами Європи" - Східну Європу.

Епплбаум — лауреатка Пулітцерівської премії та колумністка The Washington Post. Вона активно коментує українські події для західної аудиторії.

новини партнерів

18 листопада, 2019 понеділок

18 листопада, 2019 понеділок

17 листопада, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати