//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Керівництво Одеського порту підозрюють в махінаціях з судновою фарбою на 15 млн. грн.


фото: 112.ua
Директор ТОВ "Сіопласт" Наталія Тараненко підозрює керівництво ДП "Одеський морський торгівельний порт" (ОМТП) в махінаціях із закупівлями суднової фарби на 15 млн.грн

Про це говориться в її листі на ім'я начальника адміністрації ОМТП Ігоря Ткачука.

Автор листа вивчила тендерні закупівлі порту, починаючи з 2016 року, і виявила, що оптові партії суднової фарби торгівельної марки Hempel купувалися по 855 грн/літр, тоді як роздрібна ринкова ціна такої фарби складає 250-270 грн/літр. 

Крім того, Наталія Тараненко звертає увагу ще на три факти. Кількість фарби, яку ОМТП купує через систему електронних торгів, значно перевищує реальні потреби портофлота. Закупівлі проводяться через фірми-посередники без участі офіційного дистриб'ютора ТМ Hempel в Україні. А продукція Hempel не ввозилася на митну територію України в об'ємах, передбачених тендерними закупівлями.
Наталія Тараненко робить висновок, що посадовими особами Одеського порту і кількома приватними компаніями "організована злочинна схема розкрадання засобів державного підприємства в особливо великих розмірах і постачань на підприємство контрафактної продукції".
Вказані матеріали автор листа планує направити в Національне антикорупційне бюро України (НАБУ), Національну поліцію, Рахункову палату, прокуратуру, а також в ЗМІ.
ТОВ "Сіопласт" - один з найбільших постачальників лакофарбних матеріалів в Україну. Компанія працює безпосередньо з провідними світовими виробниками фарб.
Нагадаємо, прокуратура Одеської області вже веде досудове розслідування проти посадових осіб ОМТП в рамках "буксирної справи". За даними видання "Дзеркало тижня", керівники Одеського порту підозрюються в нанесенні збитків державі на суму мінімум 3-4 млн. грн. через фірми "Екофлот" і "Укрфлот-сервіс". Цим фірмам порт здавав в оренду буксири по істотно занижених орендних ставках, а прибуток від роботи цих буксирів отримували засновники фірм, близькі до керівництва ОМТП.
Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

21 травня, 2019 вівторок

21 травня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати