live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Мінекології створить сайт, де можна подивитися стан повітря, води та кліматичні зміни в Україні

У Мінекології займаються розробкою автоматизованої системи "Відкрите довкілля", яка включатиме дані та інформацію щодо сфери довкілля

Про це повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів.

В Україні досі не було єдиної стандартизованої системи, яка б відображала у зручний для користувачів спосіб всі дані щодо стану довкілля, погодних та кліматичних змін.

"Водночас Укргідрометцентр має в своєму розпорядженні потужну систему для збору показників не тільки стосовно стану погоди, але й клімату загалом, стану річок та водойм, атмосферного повітря і збору агрометеорологічних показників”, - йдеться у повідомленні.

Саме тому 14 червня Міністерство екології та природних ресурсів та Український гідрометеорологічний центр підписали меморандум про обмін даними. Тим часом Мінприроди вже зараз розробляє автоматизовану системи "Відкрите довкілля", яка включатиме дані та інформацію, що стосуються сфери довкілля.

"Ця інформація буде відкрита і доступна для всіх. Нею зможе скористатися кожен. Зокрема, органи державної влади для виконання своїх завдань", - резюмував міністр екології та природних ресурсів Микола Кузьо.  

новини партнерів

23 січня, 2019 середа

23 січня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати