live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Сина ймовірної аферистки звільнили з податкової за купівлю Maserati і "чарівно" повернули назад

Звільнений у липні 2017 року львівський податківець Сергій Мальков, який став відомим після купівлі дорогої Maserati, поновився на посаді через суд

Про це повідомляє Zaxid.net.

Львівський окружний адмінсуд задовольнив позов Малькова, скасувавши наказ про його звільнення з органів ДФС. Державна фіскальна служба ще може подати апеляцію на це рішення суду, однак поновлення Малькова виконується негайно.

Сергій Мальков відомий передусім як рядовий податківець, якому раптово пощастило купити дорогий Maserati. Він є сином Людмили Малькової, яка разом із Іриною Сандул є головною підозрюваною у реалізації "Афери століття" - масштабної шахрайської схеми крадіжки комунального майна Львова.

На початку червня 2017 року стало відомо, що, перебуваючи у декретній відпустці, Сергій Мальков витратив 765 тис. грн на купівлю Maserati Ghibli S Q4 (при тому, що в Україні таке авто можна було купити щонайменше за 2,5 млн грн). Через купівлю Maserati прокуратура навіть почала розслідування незаконного збагачення Сергієм Мальковим, хоча до покарання так і не дійшло.

Через два тижні після цього, наприкінці червня 2017 року, керівництво Сергія Малькова видало наказ про зарахування його у розпорядження Офісу великих платників податків (своєрідна форма звільнення з посади правоохоронців без припинення трудових відносин), а ще через місяць - наказ про притягнення Малькова до дисциплінарної відповідальності та його звільнення.

Хоч ці накази й збіглися у часі зі скандалом через купівлю дорогого авто, схоже, що підставою для звільнення стали банальніші причини: згідно з матеріалами судової справи, як працівник податкової міліції Сергій Мальков мав пройти атестацію. Йому ще від травня 2017 року надсилали листи про засідання атестаційної комісії, однак Мальков на них не реагував. Оскільки ж він так і не пройшов на атестацію, його звільнили за порушення службової дисципліни.

Втім, суд погодився, що це звільнення було незаконним, оскільки Сергій Мальков перебував у відпустці по догляду за дитиною, а окрім цього всі повідомлення про проведення атестації до нього надходили з запізненням (у матеріалах справи вказано, що деякі листи він отримував через кілька місяців після проведення атестації).

Враховуючи це, суд поновив Сергія Малькова на посаді старшого оперуповноваженого управління Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби (до звільнення він мав іншу посаду, але оскільки її скоротили, то його поновили на схожому місці).

Сергій Мальков досі перебуває у відпустці для догляду за дитиною і повернеться до роботи у ДФС лише після 17 вересня 2018 року. Його так і не покарали за незаконне збагачення: коли цю справу передали до суду, то там вже фігурувало обвинувачення у невчасному повідомленні про зміни у майновому стані.

Тобто судили Малькова за те, що він на кілька днів пізніше повідомив про купівлю Maserati. Але навіть за це його не оштрафували, оскільки на час розгляду судом цієї справи минув тримісячний період, впродовж якого його ще можна було притягнути до відповідальності.

новини партнерів

12 грудня, 2019 четвер

12 грудня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати