live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Білорусі спецслужби опитують кримських татар про плани на День Незалежності України

Спецслужби Білорусі та міграційні чиновники проводять опитування кримських татар, а також інших етнічних спільнот, які сповідують іслам, про наміри відвідати Україну, зокрема, в День незалежності та в інші святкові дні

Про це повідомив у Facebook голова Меджлісу кримських татар народний депутат Рефат Чубаров.

"Особливий інтерес представники спецслужб Білорусі виявляють до мусульман, які мають родичів в Одеській і Херсонській областях, а також у Києві. Офіційним поясненням такого інтересу називається "вивчення міграційних потоків, родинних зв'язків, рівня релігійного і національного співвідношень в індивідуальній і колективній ментальності мусульманських діаспор", - написав Чубаров.

Питання білоруських спецслужб виглядають наступним чином:

"Чи поїдете до Києва на День незалежності України?"

"Чи відвідуєте взагалі Україну в свята?"

"Наскільки часто ви святкуєте українські свята і чи не суперечить це тлумаченням Корану?"

"Чи підтримуєте ви проголошення Новоолексіївки (Херсонська область) столицею кримкотатарської автономії в Україні?"

"Представники релігійних кіл Білорусі висловлюють здивування проведенням правоохоронними службами подібних досліджень і соціологічних опитувань. Не виключається, що така "зацікавленість" може бути обумовлена ​​завданням, яке могло надійти з Росії: активізація розвідувально-диверсійної діяльності РФ через третю країну з метою загострення міжетнічної і міжрелігійної ситуації в Україні. Наприклад, для звинувачення України в "переслідуванні" не тільки УПЦ МП, але і мусульманських організацій", - зазначив Чубаров.

  • Нагадаємо, у зв'язку з утисками окупованому Криму російськими спецслужбами кримських татар і українців Україна подала до ООН Меморандум щодо здійснення Росією дискримінації. У документі також йдеться про фінансування Росією тероризму.

новини партнерів

‡агрузка...

20 вересня, 2019 п'ятниця

19 вересня, 2019 четвер

20 вересня, 2019 п'ятниця

19 вересня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати