Шотландія обурена весіллям двох педофілів: ґвалтівники побралися у в'язниці

Двом педофілам дозволили вступити в шлюб у в'язниці, де вони опинилися за вчинення сексуальних злочинів проти дітей

Про це пише Metro.

Весілля Джеймса Клелланда і Дональда Майнта у в'язниці Glenochil, в Шотландії, викликало обурення серед громадськості та ЗМІ, які описали  церемонію як "ганебний акт".

30-річний Майнт і 40-річний Клелланд одружилися у в'язниці, де до них приєдналися друзі і родини. Їхня кімната була прикрашена квітами, зібраними на території в'язниці, і був накритий "шведський стіл". Після церемонії вони, як повідомляється, провели кілька годин разом, святкуючи з сім'єю.

У 2013 році Дональда Майна засудили до довічного ув'язнення. Згідно з повідомленнями, Клелланд повернувся до в'язниці, щоб одружитися з ним, перш ніж покинути свого нового чоловіка і відбути залишок свого вироку.

Одне з джерел сказало виданню: "Це ганьба, що їм дозволили одружуватися. Ці двоє розбещені, і варті один одного".

Майн отримав довічне ув'язнення в 2013 році після контакту з хлопчиками у віці від 10 до 16 років. Його охарактеризували як "невиправного сексуального злочинця, що становить серйозну небезпеку для громадськості.

Батько двох дітей Клелланд раніше перебував у шлюбі з жінкою і був засуджений до позбавлення волі в 2006 році після жорстокого поводження з трьома дітьми. Вчителі в школі в Ланаркширі зловили його у 2005, коли той намагався черговий раз заманити молоду дівчину і зґвалтувати. Він вийшов на волю в 2016 році.

Представник Консервативної юстиції Ліам Керр сказав: "Вони зруйнували життя. Таким чином, роль в'язниці повинна полягати в тому, щоб покарати їх і зберегти громадськість в безпеці, а не для того, щоб вони знаходили любов один до одного".

новини партнерів

30 листопада, 2020 понеділок

30 листопада, 2020 понеділок

29 листопада, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати