live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

WOG успішно реструктуризував кредит у ПУМБ. Новини компанії


фото: itc.ua
Група компаній "ВОГ" в рамках запланованої стратегії успішно проводить реструктуризацію кредитів

На цей раз – строком на 10 років в Першому Українському Міжнародному Банку (ПУМБ), що входить в десятку найбільших банків України.

Реструктуризація зазначеного кредиту, який був узятий ще до кризових подій 2013-2014 рр, дозволить компанії не зупиняючи інвестицій в розвиток, в десятирічний термін погасити всі зобов'язання перед банком.

"У процесі переговорів з банком ми спільно виробили рішення по реструктуризації зобов'язань терміном на 10 років, що повністю відповідає початковим очікуванням. На сьогоднішній день, запропонована банком ставка є ринковою і може бути знижена в майбутньому при поліпшенні інвестиційного клімату в Україні, що безумовно вигідно не тільки нам як компанії, але і безпосередньо банку як кредитору", – підкреслили в прес-службі WOG.

"Банк високо цінує партнерські відносини і готовий спільно з клієнтом шукати рішення врегулювання питань, пов'язаних з обслуговуванням кредитних зобов'язань. Разом з керівництвом Групи компаній "ВОГ" ми виробили механізм реструктуризації заборгованості, що дозволить компанії ефективно розвивати свою діяльність надалі", – підкреслив Костянтин Школяренко, заступник Голови Правління ПУМБ.

За словами прес-служби, найближчим часом компанія планує активно розвивати рітейл-напрямок, а також інвестувати в нові і діючі АЗК.

Нагадаємо, що раніше компанія "ВОГ Кафе", що входить до групи компаній WOG успішно відкрила WOG CAFE в аеропорту "Київ" ім. Ігоря Сікорського (Жуляни). Цієї осені відкриття кафе також очікується в аеропортах "Бориспіль" та "Львів" ім. Данила Галицького.

За 15 років роботи в Україні компанія WOG встигла заробити репутацію лідера не тільки на паливному ринку, але і на ринку харчового рітейлу, представляючи свою продукцію на сотнях АЗК по всій Україні, в 16 швидкісних поїздах "Інтерсіті", а також в мережі міських кав'ярень в Києві та Львові. Кафе реалізують широкий асортимент продукції – від великого кавового меню до лінійки фреш-сендвічів і салатів власного виробництва. У всій мережі діє система контролю якості, що гарантує безпеку харчових продуктів.

Все по темі

новини партнерів

11 липня, 2020 субота

10 липня, 2020 п'ятниця

11 липня, 2020 субота

10 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати