live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Засновник VoxUkraine колегам: Ви вдало злили репутацію Вокса як серйозної аналітичної платформи


фото: bank.gov.ua
Cпівзасновник VoxUkraine Тимофій Милованов звинуватив колишніх колег у знищенні репутації проекту як серйозної аналітичної платформи

Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook, коментуючи критичну рецензію на "Новий економічний курс" лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко.

За словами Милованова, авторський колектив VoxUkraine вдався до політизації та порушив головну місію проекту.

Водночас, головний редактор проекту Борис Давиденко пояснив позицію VoxUkraine "ціною помітності в Україні". Про це він зазначив у коментарях на сторінці Милованова. На цю репліку головного редактора VoxUkraine колишній співзасновник проекту відповів питанням: "Вам що важливіше - помітність, боротьба з плагіатом, розвиток економічної дискусії або боротьба з Тимошенко? Тому що в місію Вокса входить тільки одне з цього - розвиток рівня дискусії. І тут ви повністю провалилися".

Милованов наголосив на слабкості аргументів VoxUkraine та "зливі" репутації проекту заради популярності.

"Ви не в змозі якісно відповісти Тимошенко. У вас немає сильних аргументів, а ті що є - слабкі. Ви вдало злили репутацію Вокса як серйозної аналітичної платформи, показавши що помітність для вас важливіша якість", - заявив співзасновник VoxUkraine.

Він додав, що VoxUkraine створювали для професійної дискусії на тему економіки, однак тепер його колеги підміняють цю мету своїми політичними світоглядами.

"Місією VoxUkraine, коли він створювався, було "підняття рівня економічної дискусії". Ця стаття не піднімає цей рівень", - написав Милованов, наголосивши, що йому особисто матеріал не сподобався.

Співзасновник VoxUkraine висловив жаль з приводу порушення принципів проекту і закликав своїх колег зрештою визначитись, на якій платформі вони працюють: на економічній чи політичній.

"Фокус критики VoxUkraine - на формі програми, на відсутності посилань, на (само) плагіаті, на схожості ідей програми з ідеями російських "економістів", а не на хибності ідей програми і поясненні цього. І це є порушенням принципів, на яких був заснований VoxUkraine. Вокс має визначитись - це економічна чи політична платформа?", - додав Милованов.

Нагадаємо, що VoxUkraine випустив маніпулятивну статтю, у якій назвав "Новий економічний курс" "міксом плагіату, самоплагіату, неіснуючих джерел і помилок".

На сайті "Нового курсу" детально проаналізували висунуті критиками з VoxUkraine зауваження та аргументували безпідставність нападок. Вказали, що рівень рецензії дуже низький і містить суцільні маніпуляції.

"Звісно, витрачати час на відповіді на рецензії такого рівня – це не найкращий для суспільства спосіб використання часу співавторів Нового економічного курсу, які сьогодні займаються складною роботою щодо прийняття і систематизації численних конструктивних пропозицій, які надходять від суспільства. Проте, надаємо відповіді по суті маніпулятивних звинувачень", - заявили на сайті "Нового курсу".

Вони також зазначили, що звинувачення у плагіаті є необґрунтованими, оскільки джерела незаконного запозичення вказуються експертно-аналітичні та наукові розробки самих же авторів "Нового економічного курсу".

Редакції VoxUkraine запропонували влаштувати зустріч "плагіаторів" з "потерпілими від плагіату" (які, насправді, є одними й тими самими людьми). Однак аналітики VoxUkraine поки відмовчуються і ніяк не відповіли на ґрунтовні пояснення на сайті "Нового курсу".

Зазначимо, що 21 вересня Юлія Тимошенко представила "Новий економічний курс", розроблений великим колективом експертів, інтелектуалів і представників професійних кіл.

новини партнерів

9 липня, 2020 четвер

8 липня, 2020 середа

9 липня, 2020 четвер

8 липня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати