//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Києві відкрився Центр вивчення демократії, - Княжицький

У Києві відкрився Центр вивчення демократії, 25 студентів із України та з-за кордону протягом півроку навчатимуться у провідних експертів у галузі політики, економіки та соціології

Окрім того, тут вони зможуть спробувати втілити власні ідеї та проекти, інформує Еспресо.TV.

Центр створили два роки тому за підтримки міністерства закордонних справ Німеччини. Співзасновниками стали Барбара-Марія Монгайм - Засновниця та Голова Німецько-Польсько-Українського Товариства, співзасновниця Центру захисту дітей "Наші діти" і Микола Княжицький - народний депутат України, голова Комітету з питань культури і духовності, співзасновник Центру захисту дітей "Наші діти".

Центр набирає студентів, які мають цікаві проекти для розвитку країни. Тут молодь із різних куточків країни має можливість повчитися у професіоналів та експертів як обмінюватися ідеями, думками, розширити свої ініціативи та втілити їх в життя.

Раз на місяць студенти Центру збиратимуться у столиці та обговорюватимуть важливі та актуальні питання в галузі економіки, політики та соціології. У майбутньому учасники проекту долучаться до розбудови демократії в Україні, каже співзасновник Центру, народний депутат України Микола Княжицький.

"Ми вчимося будувати демократію. Цю демократію будуть будувати молоді люди. Для України важливо знову не зробити помилку, не почати будувати тоталітарний режим. Єдине, що нас може врятувати, це дуже сильна демократія, яка обстоює європейські цінності, українські національні цінності", - сказав Княжицький.

Після семи місяців навчання студенти, маючи чималий багаж знань та фінансову підтримку, зможуть реалізувати свої ідеї вже професійно, якісно та фахово.

У відкритті центру взяли участь:

  • Заступник Голови Посольства Німеччини в Києві Вольфганг Біндзайль;
  • Посол Канади в Україні Роман Ващук;
  • Заступник Голови Представництва ЄС в Україні Анніка Вайдеманн;
  • Директор Фундації DEJURE, член Ради Реанімаційного пакету реформ Михайло Жернаков;
  • Старший експерт Центру вивчення демократії Андреас Умланд.

 

новини партнерів

‡агрузка...

23 липня, 2019 вівторок

23 липня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати