Як Україні зберегти транзит газу. Пояснення Коболєва
Для збереження Україною транзиту газу необхідно залучити іноземного партнера до участі в управлінні газотранспортною системою
Про це заявив голова НАК "Нафтогаз" у Twitter.
"Важлива умова - це залучення іноземного партнера. Ось тоді можна зберегти транзит", - сказав Коболєв.
Голова "Нафтогазу" наголосив, що виконання обов'язкової умови з впровадження анбандлінгу (відокремлення видобувних та збутових підрозділів від транспортних магістралей) не є достатнім.
"Сам по собі анбандлінг не є достатньою умовою, для того щоб Україна зберегла транзит. Це умова важлива, обов'язкова, але недостатня", - пояснив Коболєв.
При цьому керівник "Нафтогазу" зазначив, що Росія вже пропонує іноземним партнерам участь у "Північному потоці", тому Україна мусить вчасно скористатися своїми можливостями в цій сфері.
"Газпром пропонує 50% у Північному потоці закордонним партнерам. Ця пропозиція вже є. Якщо Україна не буде робити чогось схожого, закордонним партнерам цікавіше працювати з росіянами. Світ банальний та прагматичний", - додав Коболєв.
Андрій Коболєв: Сам по собі анбандлінг не є достатньою умовою, для того щоб Україна зберегла транзит. Це умова важлива, обов'язкова, але недостатня. Ще одна важлива умова - це залучення іноземного партнера. Ось тоді можна зберегти транзит. pic.twitter.com/qj8sxmgEgA
— Нафтогаз України (@NaftogazUK) 19 ноября 2018 г.
Андрій Коболєв: Газпром пропонує 50% у Північному потоці закордонним партнерам. Ця пропозиція вже є. Якщо Україна не буде робити чогось схожого, закордонним партнерам цікавіше працювати з росіянами. Світ банальний та прагматичний.
— Нафтогаз України (@NaftogazUK) 19 ноября 2018 г.
- Нагадаємо, раніше голова Верховної Ради Андрій Парубій запропонував співуправління українською ГТС інвесторам зі США.
- Актуальне
- Важливе