live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Єврокомісія схвалила виділення Україні 500 млн євро


фото: REUTERS
Європейська Комісія ухвалила рішення виділити Україні 500 млн євро макрофінансової допомоги

Про це у своєму Twitter написав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, посилаючись на прес-реліз про рішення Єврокомісії від 30 листопада.

“Вітаю рішення Єврокомісії виділити Україні 500 млн євро в рамках програми макрофінансової допомоги. Це важливий  сигнал підтримки і допомоги Україні в історичний для нас час”, - пише Гройсман.

У рішенні Єврокомісії йдеться, що таким чином загальна макрофінансова допомога, надана ЄС Україні з 2014 року, досягне 3,3 млрд. євро.

“Це найбільша сума такої допомоги, надана країні, яка не є членом ЄС”, - йдеться у документі.

У повідомленні також зазначено, що Україна виконала політичні зобов'язання, узгоджені з ЄС щодо отримання першого траншу макрофінансової допомоги.

Зокрема, це заходи для посилення боротьби з корупцією, підвищення прозорості реєстрів компаній, підвищення прогнозованості податкового середовища та покращення управління державними підприємствами.

Окрім того, у Єврокомісії позитивно відзначили швидкість ухвалення Україною бюджету на 2019 рік. 

“Це важливо та обнадійливо, що Україна продовжує здійснювати реформи, незважаючи на нинішню ситуацію в сфері безпеки та майбутній електоральний цикл”.

"Європейський Союз довів політичну та фінансову підтримку Україні. Виплата відбувається у вирішальний момент, коли Україна та її народ стикаються з новою агресією з боку Росії та потребують солідарності з міжнародними партнерами. Така агресивна поведінка є неприйнятною в сучасній Європі” , - додав віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс.


 

 

новини партнерів

24 січня, 2020 п'ятниця

24 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати