live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Росія досі сприймає Україну як свою союзну республіку, а не як самостійну державу, - Портников

Ставлення з боку російської влади до українських моряків з "Нікополя", "Бердянська" та "Яни-Капу" як до кримінальних правопорушників, а не як до військовополонених свідчить про те, що Російська Федерація продовжує щодо України політику Радянського Союзу і вважає, що її закони діють у нашій державі

Про це відомий український телеведучий, журналіст, публіцист і громадський діяч Віталій Портников заявив в ефірі Еспресо.TV.

"Це - небажання росіян визнавати сам статус України як держави. Таке враження, що в Україні немає державних службовців, немає військових. Російський Слідчий комітет відкриває справи проти громадян України за якісь дії, які були вчинені на території України. Як це відбулося із цим останнім українцем, який отримав вирок в Російській Федерації за те, що він діяв на території України, не на території Росії. Колишній охоронець Яроша з "Правого сектора". Його фактично затримали, знайшли на території Україні, вивезли до Росії і зараз судять за якісь вчинки, які він начебто зробив на українській території. Людина ніколи в житті в Росії не була, її просто вивезли в непритомному стані. Я зараз не кажу про цю людину, це складна справа, але фактом є те, що це було зроблено на території України", - зазначив Портников.

Читайте також: Що відомо про захоплених Росією українських моряків

Окрім того, він наголосив, що так звані органі правосуддя анексованого Криму розпочинають кримінальні справи і засуджують людей за дії,  які були вчинені на той момент, коли Крим "згідно із законодавством самої Російської Федерації був частиною України".

"Слідчий комітет так себе поводить, ніби він Слідчий комітет Радянського союзу, а не Російської Федерації. В цьому є сенс - вони увесь час намагаються нам довести, що ми ніяка не держава, а їхня союзна республіка. Вони ніяк не можуть позбутися цих фантомних болей, вони вже не розуміють, що ми не просто інша країна, а ми країна, яка зрозуміла їхню ціну, їхньої державності, їхніх державних інститутів, їхнього суспільства. Ціну, яка може бути сплачена в Юдиних мідяках", - додав Портников.  

новини партнерів

25 травня, 2020 понеділок

24 травня, 2020 неділя

25 травня, 2020 понеділок

24 травня, 2020 неділя

23 травня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати