live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Amazon надіслала випадковому чоловіку майже 2 тисячі записів приватних розмов іншої людини

Користувач Amazon з Німеччини запросив у компанії дані, які вона зберігає про його дії, покупки і переміщення. Проте натомість отримав зовсім не те, що очікував

Як пише Engadget, в отриманому zip-архіві він знайшов 1,7 тис. записів іншої людини, зроблених голосовим помічником Amazon Alexa.

Після цього неназваний чоловік звернувся до служби підтримки Amazon, проте не отримав відповіді. Через деякий час посилання на завантаження файлу від компанії заблокували, проте чоловік вже встиг зберегти всі дані на комп'ютері.

Лише після того, як про ситуацію заговорили у ЗМІ, компанія відгукнулася:  представник Amazon визнав проблему, назвавши її "поодиноким випадком і людською помилкою".

"Цей сумний випадок був результатом людської помилки. Ми вирішили проблему з двома замовниками і вжили заходів для подальшої оптимізації наших процесів. В якості запобіжного заходу ми зв'язалися з відповідними органами", - прокоментували в компанії.

Нагадаємо, за новим законом про захист персональних даних користувачі з Європи можуть за запитом отримати всю інформацію, яку інтернет-компанії збирають про них і зберігають на своїх сервісах. Серед цих даних зустрічаються і дійсно конфіденційні - наприклад, про геолокації, по яких можна визначити місце проживання або роботи користувача.

новини партнерів

13 липня, 2020 понеділок

13 липня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати