live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Британка заробляє на брудних шкарпетках, і віддає гроші на корм котам

Фетишисти платять британці десятки тисяч фунтів стерлінгів за брудну білизну, а вона витрачає гроші на допомогу бездомним тваринам

Про це повідомляє видання Daily Mail.

 Більшу частину зароблених таким шляхом грошей 33-річна мешканка міста Брістоля з псевдонімом Raven Nix витрачає на своїх вихованців. "Раніше мені доводилося думати про те, чи по кишені допомога тваринам, яким я потрібна, - каже вона. - А потім виявила, що можу продавати свою нижню білизну".

"У мене вдома живуть чотири кішки, ще одна на вулиці, а коли я їх годую, приходять ще й бездомні - всього 11 під час годування, - розповідає Нікс. - Крім того, у мене є зайчик. Пускаю їх усіх. Я живу одна і люблю їх, справжня кошатниця. Не можу втриматися і не допомогти тварині, коли бачу, що вона цього потребує".

Жінка розповіла, що кілька років тому хтось поцікавився у неї в Facebook, чи не можна купити її нижню білизну. Вона погодилася і вперше заробила на цьому 20 фунтів стерлінгів.

Після цього на Нікс посипалися схожі прохання від інших фетишистів. За її словами, одного разу їй заплатили 250 фунтів стерлінгів за пару трусиків, які вона носила протягом тижня. Потім її асортимент розширився за рахунок брудних шкарпеток, які вдається збувати по 40 фунтів за три пари. 

Ще одне джерело доходу - фанати фінансового домінування. "Це "грошові раби "- люди, які платять просто так, - пояснює Нікс. - Я даю їм номер рахунку, і вони переводять на нього гроші. Їм подобається, коли їх ігнорують. Хтось прислав мені 200 фунтів, і я навіть не знаю, звідки вони взялися. Вони зі мною не розмовляють, я з ними - теж. Для них це свого роду приниження - той факт, що їх не просять і навіть не звертають на них увагу". Це заняття приносить Нікс 60 тисяч фунтів стерлінгів на рік .

новини партнерів

26 вересня, 2020 субота

26 вересня, 2020 субота

25 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати