live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Міжнародна зустріч дилерів брендів ROSAVA і PREMIORRI

Компанія "РОСАВА" наприкінці року провела міжнародну зустріч дилерів брендів ROSAVA і PREMIORRI. Понад 100 її учасників-представників компаній з України, країн СНД, Європи, Африки та Близького Сходу - приїхали до Білої Церкви

Традиційно програма почалася з екскурсії на виробництво. Гості пройшли  маршрутом виробництва шин - виготовлення деталей, складання та вулканізації шин,  контроль якості продукції. Побачили нові високотехнологічні лінії, які встановлені раніше, та ті, що  надійшли на завод у поточному році. Зокрема, другий складальний агрегат VMI голландської компанії, який перебуває на стадії завершення монтажних і пусконалагоджувальних робіт, форматори-вулканізатори турецької компанії UZER MAKINA, які доповнили ділянку вулканізації шин з уже ефективно працюючими 30-ма форматорами фірми Harburg-Freudenberger.

Продовжилася зустріч офіційною частиною. Відкриваючи її, генеральний директор ПРАТ "РОСАВА" Олександр Даліба у вітальному слові подякував усім партнерам за прийняте запрошення і можливість приїхати напередодні новорічно-різдвяних свят, подякував усім за співпрацю і підтримку, побажав  продуктивного дня і ще більш результативного 2019 року.

null

Директор з маркетингу Олена Мегедь ознайомила з тенденціями розвитку світового автомобільного ринку, зробивши акценти на відповідності  нового асортименту продукції тенденціям шинного ринку. Технічні фахівці проінформували партнерів про розвиток нових лінійок шин і впровадження нових технологій. Комерційний директор Павло Пуськов підбив підсумки продажу по регіонах.

У програмі взяв участь Юрій Дацик - заступник головного редактора журналу «Автоцентр» як  автоексперт шин брендів ROSAVA і PREMIORRI, який ознайомив присутніх з методикою проведення незалежних і споживчих тестів. У своєму виступі він зазначив, що «кожна нова шина, що випускається на заводі «РОСАВА», за своїми характеристикам завжди краща від  попередниць».

У другій половині офіційної частини  презентували "Літню програму- 2019". З цього приводу  відбулося її активне  обговорення між партнерами та керівництвом компанії "РОСАВА".

Наприкінці офіційної частини дилерам вручили  сертифікати та пам'ятні подарунки. Обговорення питань та пропозицій продовжилися в неформальній обстановці під час вечірньої новорічної програми в ресторанному комплексі Rikabar.

Все по темі

новини партнерів

18 листопада, 2019 понеділок

17 листопада, 2019 неділя

18 листопада, 2019 понеділок

17 листопада, 2019 неділя

16 листопада, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати