//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Молдові заборонили поліетиленові пакети

У Молдові з 1 січня 2019 року набув чинності закон про заборону на використання та реалізацію переносних поліетиленових (пластикових) пакетів, товщиною від 50 мікрон, що надаються споживачам у пунктах продажу товарів

Про це повідомляє місцеве видання ZDG.

За порушення нових правил будуть штрафувати як економічних агентів, так і громадян. Уточнюється, що документ набиратиме чинності поступово.

Так, через рік, з 1 січня 2020 року, будуть заборонені використання та реалізація тонких пластикових пакетів, товщиною менше 50 мікрон, за винятком тих, що використовуються як упаковка, з 2021 року набуде чинності заборона на використання/реалізацію дуже тонких пластикових пакетів, товщиною менше 15 мікрон, за винятком тих, що використовуються як упаковка.

Поліетиленові пакети, що не підлягають вторинній переробці, є джерелом сміття, під час їх спалювання виділяються отруйні гази, а розпад пластику займає від 100 до 400 років.

Як альтернативу одноразовому посуду або пластиковим пакетам пропонується використовувати продукцію з паперу, кукурудзяного борошна, органічних конопель, цукру, пшениці, цукрових буряків, цукрової тростини, крохмалю, яблучних відходів.

новини партнерів

‡агрузка...

19 травня, 2019 неділя

19 травня, 2019 неділя

18 травня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати