live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Києві відкриють цвинтар для тварин


фото: glavcom.ua
У держбюджеті на завершення будівництва кладовища для тварин передбачили 2 млн грн

Про це повідомляє "Сьогодні".

 У столиці хочуть заборонити ховати тварин на стихійних кладовищах.

"Будівництво починалося дуже-дуже давно, ще десь у 2003 році, вже почали освоювати кошти, але призупинили будівництво з невідомих причин. Можливо не вистачило фінансування", -  сказав т.в.о. директора департаменту благоустрою столиці Тарас Панчій.

На завершення будівництва в столичному бюджеті передбачили 2 млн грн.

Створення цвинтаря планують завершити у 2020 році. Кладовище розташовуватиметься в передмісті Києва на чотирьох гектарах землі. Ще у 2003 році там побудували адміністративну будівлю і каплицю. Згодом тут обіцяють спорудити крематорій і колумбарій, тобто сховище урн з прахом після кремації.

Кладовище перебуватиме на утриманні комунального підприємства "Київська міська лікарня ветеринарної медицини", яке і надаватиме ритуальні послуги.

"Для власників домашніх тварин ці послуги в будь-якому випадку будуть платними, тому що місто буде нести витрати, а бездомних тварин ховатимуть коштом бюджету. Буде спеціальна стаття витрат для кремації й поховання загиблих бездомних тварин", - сказав Карасенко.

Тих, хто буде ховати тварин за межами кладовища для тварин, будуть штрафувати мінімум на 1700 грн.

Ймовірно, йдеться про цвинтар для тварин на вулиці Пухівський, на облаштування якого гроші виділили з міського бюджету у 2003 році. Тоді звели адміністративну будівлю, яка стоїть пусткою, і виділили 6 га землі. Однак відтоді - жодних зрушень.

Слід зазначити, що у столиці є лише стихійні кладовища, які з'явились тільки тому, що кияни самі ховали там своїх улюбленців. Таких стихійних кладовищ тварин у столиці є більш як півсотні. Люди на власний розсуд ховають своїх домашніх улюбленців у парках, лісах та поблизу водойм. Ці поховання знаходяться у відпочинковій зоні. 

Екологи твердять заявиоли, що ховати померлих тварин у зонах для відпочинку, які не відведені для цього, не можна, бо усі шкідливі речовини потрапляють у води і забруднюють довкілля.

новини партнерів

5 серпня, 2020 середа

5 серпня, 2020 середа

4 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати